Avslutad | Pant – Tisdag 23 juni 2020
Klubbad för
Musikinstrument Träblås
Klarinett Buffet Crampon & Co Paris, RC, snr: F252604, i fodral, användarslitage
Visa varaUtgått
Musikinstrument Träblås
Kornett Yamaha Japan, modell: YCR-261S, snr: 010597, med munstycke Dennis Wick London SL, små bucklor, användarslitage, i fodral
Visa varaMusikinstrument Träblås
Altsaxofon Dixon, Taiwan, snr: LA9121512, med munstycke, extra F-klaff, rem, extra blad till munstycke, rengöringsverktyg, bruksanvänd, i fodral med nycklar
Musikinstrument Träblås
Klarinett LeBlanc, snr: B87339, med extra blad samt skydd i trä (nr. 42A660) till munstycket, i fodral, användarslitage
Musikinstrument Träblås
Klarinett Buffet Crampon & Co, RC, snr: F56336, extra munstycke och blad, med tillbehör, i dubbelfodral, användarslitage