701 - 720 av 866
1...353637...44 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juni 2020

Klubbad för

Örhänge ett udda 18K vitguld 0,5g med diamant 1xca0,01ct, saknar stopp

Utrop: 225 kr

Hänge 18K 0,6g, ca 2,7 x 1,3cm (inkl. ögla), Krusifix, små repor

Utrop: 275 kr

Ring 18K vitguld 2,6g Ø18½, graverad

Utrop: 1 200 kr

Ring 14K 4,0g Ø20¾, med gravyr

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 18K 25,0g, med stenar, graverat och defekt

Utrop: 10 800 kr

Hängen 2st 18K 0,7g, Vänskapshjärtan

Utrop: 300 kr

Kedja Pansar 18K 7,5g 46,5cm

Utrop: 3 500 kr

Hänge 18K 0,3g, med sten

50 kr

Utrop: 50 kr

Hänge 18K 1,2g, mått: 1,5 x 2,2cm (inkl. ögla), Motorcykel

Utrop: 550 kr

Ring 18K tvåfärgad 6,1g Ø17¾, 24xca0,01ct

Utrop: 2 900 kr

Ring 18K tvåfärgad 1,5g Ø17½, med diamanter 5xca0,005ct, genombruten

Utrop: 750 kr

Parti guld 18K 36,6g, ostämplad

Utrop: 15 800 kr

Örhängen ett udda 18K 1,8g, missfärgad, defekt

Utrop: 800 kr

Hänge S925 4,9g, 3,5cm (inkl. ögla), bredd: 2,0cm, Kors

Utrop: 150 kr

Hänge S925 1,0g, 2,0cm (inkl. ögla), bredd: 0,9cm, Vädur

Utrop: 50 kr

Kedja Venezia S925 2,2g 38,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Kedja manglad Pansar med stav S925 7,2g 50,5cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Kedja Ankarlänk S925 12,4g 45,5cm

300 kr

Utrop: 250 kr

Etui S835 66,7g, mått: 7,7 x 6,3cm, nr. 51, förgylld insida, förgyllt monogram MF på locket, fläckig och repig undersida

300 kr

Utrop: 375 kr

Puderdosa, signerad Wiwen Nilsson, S925 brv 146,8g, årsstämpel 1942, mått: 7,5 x 7,5cm, med spegel på insidan av locket, i brukssick, repig, naggade kanter

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr