Avslutad | Pant – Tisdag 23 juni 2020
Klockor Heuer
Tag Heuer, damur, 32mm, stål, quartz, safirglas, MOPurtavla, diaindex, cert -03, dia cert, fliplock skadat, ref WT131C snr ML 5165
Klockor Gant
Gant, Caldwell, herrur, 36mm, guldfärgat stål, kvartz, datum, 5 ATM, mineralglas, ref G1250, snr 03000180, ställbart armband, i box
Seiko, Permier Perpetual Calendar, herrur, 41,5mm, stål, quartz, datum, ställs när batteri sätts i, ref 6A32-00R0, snr: 450178
Elgitarr, Squier by Fender, Showmaster, made in Indonesia, snr 1C050251154 i mjukt fodral
Eva Krskova-Halaska Vikström (1933- ), Grafisktblad, signerad -91, nr 92/100, blad: ca 38x25cm i ram skadad, Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm
Åke Nothberg (1891-1973), Olja på pannå, motiv: Landskap, ca21x26cm i ram Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm
Carina Moberg-Eyre (1954- ), Blandteknik på pannå, "konverterad woodoo-docka", signerad, 20x20cm Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm
Ring 18K 8,2g Ø16½ Chopard Happy Diamond modell:82/4502, snr:6087947 i box