521 - 540 av 866
1...262728...44 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juni 2020

Klubbad för

Ring vitguld 18K 13,2g Ø19¼ med diamanter 4xca0,01ct

Utrop: 7 600 kr

Ring 18K 6,8g Ø20¼ med diamanter 11xca0,02ct en saknas, 9xca0,01ct

2 700 kr

Utrop: 3 200 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 60,4g 55cm

Utrop: 27 000 kr

Klockor Heuer

Tag Heuer, damur, 32mm, stål, quartz, safirglas, MOPurtavla, diaindex, cert -03, dia cert, fliplock skadat, ref WT131C snr ML 5165

4 000 kr

Utrop: 5 000 kr

Klockor Gant

Gant, Caldwell, herrur, 36mm, guldfärgat stål, kvartz, datum, 5 ATM, mineralglas, ref G1250, snr 03000180, ställbart armband, i box

650 kr

Utrop: 600 kr

Seiko, Permier Perpetual Calendar, herrur, 41,5mm, stål, quartz, datum, ställs när batteri sätts i, ref 6A32-00R0, snr: 450178

Utrop: 1 800 kr

Elgitarr, Squier by Fender, Showmaster, made in Indonesia, snr 1C050251154 i mjukt fodral

650 kr

Utrop: 600 kr

Eva Krskova-Halaska Vikström (1933- ), Grafisktblad, signerad -91, nr 92/100, blad: ca 38x25cm i ram skadad, Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm

50 kr

Utrop: 100 kr

Åke Nothberg (1891-1973), Olja på pannå, motiv: Landskap, ca21x26cm i ram Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm

150 kr

Utrop: 200 kr

Carina Moberg-Eyre (1954- ), Blandteknik på pannå, "konverterad woodoo-docka", signerad, 20x20cm Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm

325 kr

Utrop: 400 kr

Ring 18K 8,2g Ø16½ Chopard Happy Diamond modell:82/4502, snr:6087947 i box

Ring 18K 4,4g Ø17, med skadad sten

Utrop: 1 600 kr

Hänge 18K 1,3g, sköldpadda

Utrop: 600 kr

Ring 18K 3,3g, defekt

Utrop: 1 600 kr

Nål 18K brv.3,6g, stoppdel i metall

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K tvåfärgad 4,1g

Utrop: 2 100 kr

Brosch 18K tvåfärgad 4,4g, graverad

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K 3,5g, med sten, defekt

Utrop: 1 200 kr

Örhängen ett par 18K 3,1g

Utrop: 1 600 kr

Parti guld 18K 9,4g, defekt

Utrop: 4 100 kr