Avslutad | Fashionabla – Torsdag 11 juni 2020
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Multiple Wallet, monogram canvas, 11x9cm, 4 kontokortsfack, sedel, dustbag, visst slitage.
SOLGLASÖGON, TOM FORD, TF207, 28F, 59 15, bågar i gulmetall, ljusbruna glas, saknar etui.
SOLGLASÖGON, BALENCIAGA, 2034, NBL, svarta bågar, svarta glas, några repor, saknar etui.
SOLGLASÖGON, PRADA, SPR 22Q 56 18, svarta bågar med strass, en limmad, svarta glas, saknar etui.
VÄSKA, MICHAEL KORS, Tassle Bucket bag, monogram canvas, 26x29x14cm, avtagbar axelrem.
VÄSKA, STELLA McCARTNEY, Fallabella Bucket, svart imitationsmocka, detaljer i vitmetall, 33x40x18cm, dustbag.
Kläder Skor
SKOR, MICHAEL KORS, pumps, svart läder, stl 9M, (40), klack 12cm platå 2 cm, kartong, MK, pumps, svart, kartong,
HÄNGE MED KEDJA, EMILIO PUCCI, kedja i oxiderad gulmetall, längd 72cm, kors med svarta stenar 7x5cm,
VÄSKA, BOTTEGA VENETA, äldere modell, brun mocka, fjärilar, 32x32cm en fläck på baksidan.
VÄSKA, CHANEL, Boy Bag, röd sammet, rutigt quiltat tyg, mässingsfärgade detaljer, 20x12x7cm, hologrammärkt 18255670, cert, dustbag.
VÄSKA, CHANEL, vinrött ponnyskinn, vinrött quiltat läder, oxiderade metalldetaljer, 32x18x14cm, hologrammärkt 19598773, cert, dustbag.
VÄSKA, CHANEL, beige quiltat läder, detaljer i gulmetall, 19,5x14x5cm, hologrammärkt 1024969, cert, insidan i stora facket samt de mindre ytterfacken är i behov av utbyte/renovering,
VÄSKA, LOEWE, Barcelona Large, svart kalvläder, detaljer i gulmetall, 28x17x9cm, dustbag,
VÄSKA, ALAÏA, Mina, svart perforerat läder, 36x30x17cm. innerpochette, spegel, dustbag.
VÄSKA, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, Small hobo, bronsmetallic, 40x26cm, visst slitage och det beiga mocka fodret är lite mörknat,
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, monogram canvas, 19x10,5cm, 6 st kontokortsfack, mynt, sedel, slitage på kanter, från år 2003.