121 - 140 av 249
1...678...13 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 11 juni 2020

Klubbad för

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Multiple Wallet, monogram canvas, 11x9cm, 4 kontokortsfack, sedel, dustbag, visst slitage.

1 600 kr

Utrop: 900 kr

SOLGLASÖGON, TOM FORD, TF207, 28F, 59 15, bågar i gulmetall, ljusbruna glas, saknar etui.

950 kr

Utrop: 800 kr

SOLGLASÖGON, BALENCIAGA, 2034, NBL, svarta bågar, svarta glas, några repor, saknar etui.

Utrop: 350 kr

SOLGLASÖGON, PRADA, SPR 22Q 56 18, svarta bågar med strass, en limmad, svarta glas, saknar etui.

425 kr

Utrop: 450 kr

VÄSKA, MICHAEL KORS, Tassle Bucket bag, monogram canvas, 26x29x14cm, avtagbar axelrem.

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, STELLA McCARTNEY, Fallabella Bucket, svart imitationsmocka, detaljer i vitmetall, 33x40x18cm, dustbag.

Utrop: 2 200 kr

Kläder Skor

SKOR, MICHAEL KORS, pumps, svart läder, stl 9M, (40), klack 12cm platå 2 cm, kartong, MK, pumps, svart, kartong,

Utrop: 450 kr

Kläder Skor

SKOR, MARC BY MARC JACOBS, cremefärgad lack, stl 38, klack 10cm, kartong,

400 kr

Utrop: 450 kr

HÄNGE MED KEDJA, EMILIO PUCCI, kedja i oxiderad gulmetall, längd 72cm, kors med svarta stenar 7x5cm,

500 kr

Utrop: 350 kr

VÄSKA, BOTTEGA VENETA, äldere modell, brun mocka, fjärilar, 32x32cm en fläck på baksidan.

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, LOUIS VUITTON, 100% siden, 65x65cm, vit, lila, blå, originalask.

850 kr

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, SALVATORE FERRAGAMO, ballerina, vit lack, svart tå, stl 38, skopåse.

800 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, CHANEL, Boy Bag, röd sammet, rutigt quiltat tyg, mässingsfärgade detaljer, 20x12x7cm, hologrammärkt 18255670, cert, dustbag.

Utrop: 20 000 kr

VÄSKA, CHANEL, vinrött ponnyskinn, vinrött quiltat läder, oxiderade metalldetaljer, 32x18x14cm, hologrammärkt 19598773, cert, dustbag.

Utrop: 18 000 kr

VÄSKA, CHANEL, beige quiltat läder, detaljer i gulmetall, 19,5x14x5cm, hologrammärkt 1024969, cert, insidan i stora facket samt de mindre ytterfacken är i behov av utbyte/renovering,

5 000 kr

Utrop: 5 500 kr

VÄSKA, LOEWE, Barcelona Large, svart kalvläder, detaljer i gulmetall, 28x17x9cm, dustbag,

9 000 kr

Utrop: 10 000 kr

VÄSKA, ALAÏA, Mina, svart perforerat läder, 36x30x17cm. innerpochette, spegel, dustbag.

Utrop: 7 500 kr

VÄSKA, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, Small hobo, bronsmetallic, 40x26cm, visst slitage och det beiga mocka fodret är lite mörknat,

Utrop: 2 900 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, monogram canvas, 19x10,5cm, 6 st kontokortsfack, mynt, sedel, slitage på kanter, från år 2003.

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Agendor

AGENDA, LOUIS VUITTON, Couverture Agenda, MM, monogram canvas, 18x13, med penna från Louis Vuitton, slitage.

2 000 kr

Utrop: 1 200 kr