Avslutad | Fashionabla – Torsdag 11 juni 2020
VÄSKA, HERMÈS, Birkin 35, Gold Togo, palladiumpläterade metalldetaljer, 35x27x19cm, inrutat K år 2007, hänglås samt nyckel nummer 120, dustbag, några små repor på botten och lite på hörnen.
VÄSKA, DOLCE & GABBANA, cerise/korall färgat läder, detaljer i gulmetall, 25x20x13cm, axelrem,
COLLIER, CHANEL, vintage, gulmetall, imitationspärlor, mitten pärlan på hänget har flagnat, längd 75cm, från år 1986.
HÄNGE MED KEDJA, CHANEL, Resin Matryoshka Russian Doll, svart resin, silverfärgad kedja längd 90cm, hänget är öppningsbart.
VÄSKA, GUCCI, Guccissima mini, svart läder (delvis blekt), detaljer i gulmetall, 34x26x15cm, bruksslitage.
VÄSKA, MICHAEL KORS, vinrött läder, detaljer i gulmetall, ormskinnsdetaljer, 31x22x13cm, axelrem, dustbag, visst slitage på hörn.
Kläder Skor
SKOR, CHRISTIAN LOUBOUTIN, Peep toe platform, svart läder, stl 37½, klack 15,5cm, platå 6cm, kartong.
RYGGSÄCK, SALVATORE FERRAGAMO, svart läder, 30x33x14cm, vadderad rygg, ytterfack,
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Zippy Wallet, Epi, svart läder, 19x10cm, 8 kontokortsfack, mynt, sedel, dustbag, originalask.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, mörkbrunt flätat läder, 19x10cm, 8 kontkortsfack, mynt, sedel.
ARMBAND, HERMÈS, Rivale Double, rött läder, spänne i gulmetall, längd 32cm, smyckespåse, originalask.