Avslutad | Fashionabla – Torsdag 11 juni 2020
SOLGLASÖGON, MICHAEL KORS, Abela II, 314513, 56 17, brunmelerade bågar, bruna glas lite repor, etui.
SOLGLASÖGON, MICHAEL KORS, Puerto Banus, bruna, svarta bågar, svarta glas, etui.
VÄSKA, MULBERRY, Somerset Tote, svart läder, detaljer i vitmetall, 37x22x13cm, dustbag.
VÄSKA, HERMÈS, Birkin 35, Togo, Taupe, Gold hardwear, gråbrunt läder, 35x25x17cm, hänglås med två nycklar, dustbag, originalkartong, märkt XHA249, år 2016. Excellent condition.
VÄSKA, HERMÈS, Birkin 30, Togo, Black, Gold hardwear, läder, 30x21x15cm, hänglås med två nycklar, nummer 110, regnskydd, dustbag, originalkartong, märkt squared "P" C065, år 2012. Excellent condition.
Accessoarer Plånböcker
KORTHÅLLARE, CHANEL, svart quiltat kaviar läder, 10x7cm, 3 kortfack ett mittenfack, ask.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MIROUX, Dine, svart kalvskinn, foder i röd mocka, detaljer i gulmetall, 19.5x11x3.5cm, 6 kontokortsfack, ID-kort, mynt, sedel.
VÄSKA, MIROUX, Catwalk, svart kalvskinn, foder i röd mocka, 27x14,5x5cm, axelkedja i gulmetall 145cm, dustbag.
Accessoarer Scarves
SJAL, ALEXANDER McQUEEN, Scull, 70% cashmere, 30% siden, 140x140cm, grön, svart, tråddragning.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CHLOÈ, svart läder, lock, detaljer i gulmetall, 19x10cm, 8 kontokortsfack, mynt, sedel, bruksslitage.
VÄSKA, STELLA McCARTNEY, Fallabella bag, korall imitationsmocka, detaljer i vitmetall, rosa foder, 35x30x 8cm, dustbag.
VÄSKA, PARTIZIA PEPE, rosa läder, nitar med strass, detaljer i gulmetall, 18x11x4cm.
VÄSKA, MICHAEL KORS, svart saffianoläder, detaljer i gulmetall, 34x34x9cm, dustbag.