Avslutad | Fashionabla – Torsdag 11 juni 2020
VÄSKA, MICHAEL KORS, vitt läder, detaljer i vitmetall, 26x29x8cm, avtagbar axelrem.
VÄSKA, MICHAEL KORS, Riley, mörkbeige läder, gulmetall detaljer, 31x27x13cm, avtagbar axelrem, dustbag.
VÄSKA. REBECCA MINKOFF, svart quiltat läder, detaljer, gulmetall, 24x14x7cm, dustbag.
VÄSKA, KENZO, silver, guls tyg, detaljer i gulmetall, 20x16x7cm, kvitto, dustbag.
SOLGLASÖGON, MICHAEL KORS, Miranda, M2884S, svarta bågar med strass svarta glas, etui.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÉS, Demonter a Cheval, Henri d´Origny, 100% siden, 90x90cm, gul, orange, svart.
Visa varaAccessoarer Väskor
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Speedy 5, monogram canvas, 35x23x19cm, lås samt nyckel nr 303, bruksslitage, trasig innerficka.
SOLGLASÖGON, CHANEL, 4234, c.1892, 52 21, bågar i vitmetall tonade glas, lite repor, etui.
SOLGLASÖGON, FENDI, FF 0026/S, blå skalmar, melerade bågar, svarta glas med repor, fodral.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Brea MM, monogram vernis, lila skinnlack, läder, 24x25x13cm, avtagbar axelrem, dustbag.