Avslutad | Pant – Tisdag 19 maj 2020
Klubbad för
Matskålsset med 6 serveringsskålar i trälåda bruksskick, små skador lagat
Visa varaKlockor Seiko
Seiko herrur stål Ø30mm automat dag datum, 6309-8010 serienr:740581 repigt plexiglas, trasig länk