841 - 860 av 1 316
1...424344...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 maj 2020

Klubbad för

Bricka Svenskt Tenn Josef Frank, Primavera, 50x36cm, visst slitage på undersidan

325 kr

Utrop: 250 kr

Fickur Waltham, manuell, Ø50 mm, doublé, Cal 845, boettnr: 14194234, liten sekundvisare,kedja i okänd metall, i ask, graverad

1 300 kr

Utrop: 375 kr

Salvador Dali (1904-1989), grafiskt blad, 150/250, 58x75 cm, i ram 78,5x100 cm

1 700 kr

Utrop: 1 500 kr

Resväska Cavalet, 60x40cm, 2 hjul, halvmjuk, bruksslitage utvändigt, trasig skiva inuti. Ej med på visning.

50 kr

Utrop: 300 kr

Elbas Hohner Professional PJ Bass, tillverkad i Korea, serienummer: 8821253, i mjukt fodral, ej anpassad, skador på kroppen

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Väska Chanel Tassel Flag Bag, svart quiltat skinn, detaljer i gulmetall, 22,5x16x8cm, med dustbag

7 600 kr

Utrop: 8 400 kr

Väska Furla Mimi Crossbody Bag, detaljer i gulmetall, 28x18,5x10 cm, i dustbag

Utrop: 1 600 kr

Strykjärn Russel Hobbs Supreme Steam Cordless, sladdlös, med laddare

325 kr

Utrop: 200 kr

Petter Thoen (1943-), grafiskt blad, Super Mickey, signerad, 30/290, 26x36,5 cm, inramad 34x46 cm

375 kr

Utrop: 375 kr

Skålar 2 st, Georg Jensen, design Ilse Crawford, mässing, höjd: 6,2cm, Ø12,5cm, bruksslitage

375 kr

Utrop: 375 kr

Konst Skulpturer

Skulptur, brons, Henrik Allert (1937-), signerad, längd: 22 cm, höjd: 13,5 cm

2 800 kr

Utrop: 3 200 kr

Vas, osignerad, höjd: 21 cm, Ø24 cm

275 kr

Utrop: 150 kr

Laptop, MacBook Pro 13" A1989 (2018) 16GB 2,7GHz Intel Core i7 snr: C02XD5TLJHD2, återställd, med laddare och mus, lösenord: admin, stötskador i hörn, i väska

9 400 kr

Utrop: 7 400 kr

Digitalkamera Nikon D500, serienr: 6025025, 1 objektiv Nikkor AF-S Micro 40mm 1:2 8G med batteriladdare

7 500 kr

Utrop: 6 200 kr

Mobiltelefon Microsoft Lumia 532 Dual Sim IMEI:357127060964624, med laddare i originalförpackning, repig skärm

175 kr

Utrop: 150 kr

Apple iPhone Smart Battery Case för Xs Max Model A207 serienr:DNDXV35ML5YX i originalförpackning

Utrop: 500 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S4 GT-19505 IMEI:357800-05-073215-7, kod:7148, låst till Telenor, saknar laddare, ej funktionstestad

175 kr

Utrop: 50 kr

Mobiltelefon, Apple iPhone 5S 16GB, IMEI:358688053617080, kod: 7148, låst till Telia, i fodral, saknar laddare, ej funktionstestad

225 kr

Utrop: 400 kr

Läsplatta, Samusng Galaxy Tab 2, IMEI:352816059889025, i fodral, repig skärm, saknar laddare, ej funktionstestad

225 kr

Utrop: 400 kr

Apple Time Capsule A1409 2TB serienr:C86G9AKVDM73, ej funktionstestad, saknar laddare

550 kr

Utrop: 50 kr