Avslutad | Pant – Tisdag 19 maj 2020
Fickur Waltham, manuell, Ø50 mm, doublé, Cal 845, boettnr: 14194234, liten sekundvisare,kedja i okänd metall, i ask, graverad
Resväska Cavalet, 60x40cm, 2 hjul, halvmjuk, bruksslitage utvändigt, trasig skiva inuti. Ej med på visning.
Elbas Hohner Professional PJ Bass, tillverkad i Korea, serienummer: 8821253, i mjukt fodral, ej anpassad, skador på kroppen
Väska Chanel Tassel Flag Bag, svart quiltat skinn, detaljer i gulmetall, 22,5x16x8cm, med dustbag
Petter Thoen (1943-), grafiskt blad, Super Mickey, signerad, 30/290, 26x36,5 cm, inramad 34x46 cm
Skålar 2 st, Georg Jensen, design Ilse Crawford, mässing, höjd: 6,2cm, Ø12,5cm, bruksslitage
Laptop, MacBook Pro 13" A1989 (2018) 16GB 2,7GHz Intel Core i7 snr: C02XD5TLJHD2, återställd, med laddare och mus, lösenord: admin, stötskador i hörn, i väska
Digitalkamera Nikon D500, serienr: 6025025, 1 objektiv Nikkor AF-S Micro 40mm 1:2 8G med batteriladdare
Mobiltelefon Microsoft Lumia 532 Dual Sim IMEI:357127060964624, med laddare i originalförpackning, repig skärm
Apple iPhone Smart Battery Case för Xs Max Model A207 serienr:DNDXV35ML5YX i originalförpackning
Mobiltelefon Samsung Galaxy S4 GT-19505 IMEI:357800-05-073215-7, kod:7148, låst till Telenor, saknar laddare, ej funktionstestad
Mobiltelefon, Apple iPhone 5S 16GB, IMEI:358688053617080, kod: 7148, låst till Telia, i fodral, saknar laddare, ej funktionstestad
Läsplatta, Samusng Galaxy Tab 2, IMEI:352816059889025, i fodral, repig skärm, saknar laddare, ej funktionstestad