Avslutad | Aficionado – Torsdag 7 maj 2020
PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, Serviette 2, Epi, svart läder, 40x30x12cm, bruksslitage samt lagning på baksida/insida,
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, Bandouliere, monogram canvas, 50x27x21, axelrem. Vintage från år 1984, lås saknas.
Accessoarer Pennor
PENNA, MONTBLANC, resevoar, äldre modell 221, stift 14K, svart resin, saknar topp.
SOLGLASÖGON, VASUMA, 56 17 145, genomskinliga bågar, svarta glas, etui, ytterkartong.
SOLGLASÖGON, TOM FORD, TF 5313, 002, 55 17, svarta bågar delvis matterade, svarta glas, etui.
Mynt Sedel
SEDLAR I PÄRM, 2 st 100 kr 1957-1960, 2 st 50 kr 1948, 5 st 10 kr 1938-1968, 5 st 5 kr 1949-1978 (1963 stjärnmärkt), 1 st 1 kr 1914, blandad kvalité.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 55, monogram canvas, 55x27x25cm, lås men nyckel saknas, adresstagg.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, RB 3574-N, 003/87, 59 14, bågar i vitmetall svarta glas, etui.
Mynt Utländska mynt
MYNT, silver, Tetradrachm, Aten, Athena, kvalité ca 1, diameter 22-23 mm, 16,3 g, 2 djupa hack från att någon kontrollerat silvret.