Avslutad | Pant – Tisdag 28 april 2020
Klubbad för
Väska, Louis Vuitton Sac Messenger outdoor PM, Taiga läder, 25X19,5x8,5cm, snr SP1199, med dustbag
Kruka Waldemarsudde, Prins Eugen, Gustavsberg, vitglaserat stengods, höjd:15,5cm Ø15,5cm
Einar Norelius (1900-1985) etsning, Havstrollet, EN 49, signerad, numrerad 8/13, 20x24,5cm i ram
Einar Norelius (1900-1985) etsning, Nyfiken, EN 51, signerad, numrerad 3/13, 9,5x7,5cm i ram
Erling Ärlingsson (1904-1982) pastellkrita, Kustmotiv med Tennisspelare, Bohuslän, signerad, 30x38cm, inramad med glas och ram, gott skick, Visas och hämtas hos Sefina -Götgatan Stockholm