681 - 700 av 1 054
1...343536...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 april 2020

Klubbad för

Örhängen S830 6,0g, med stenar, skruvlås

125 kr

Utrop: 50 kr

Pati silver S830 6,6g, defekt

75 kr

Utrop: 50 kr

Brosch S830 11,5g, med stenar

275 kr

Utrop: 75 kr

Brosch S830 9,4g, med sten

200 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar 3st S830 39,0g 120mm, modell Svensk spets

Utrop: 225 kr

Kaffeskedar 6st GAB S830 75,1g 110mm

Utrop: 425 kr

Påläggsgaffel S830 9,9g 120mm, modell Märtha

Utrop: 75 kr

Parti silver S830 62,7g

Utrop: 350 kr

Väska, Louis Vuitton Sac Messenger outdoor PM, Taiga läder, 25X19,5x8,5cm, snr SP1199, med dustbag

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Kanna Arabia A-S-P, porlin, höjd 15,5cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Skål Rosenthal Studio-Linie, porslin Ø18,2cm, höjd 7,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Vattenglas 6st Kosta Boda, design Monica Backström

225 kr

Utrop: 125 kr

Champagneglas 2st Reijmyre Basic, design Margareta Hennix, höjd 22cm,

175 kr

Utrop: 100 kr

Brevpress i glas, Lindshammar Sweden

125 kr

Utrop: 50 kr

Kruka Waldemarsudde, Prins Eugen, Gustavsberg, vitglaserat stengods, höjd:15,5cm Ø15,5cm

225 kr

Utrop: 275 kr

Einar Norelius (1900-1985) etsning, Havstrollet, EN 49, signerad, numrerad 8/13, 20x24,5cm i ram

350 kr

Utrop: 425 kr

Einar Norelius (1900-1985) etsning, Nyfiken, EN 51, signerad, numrerad 3/13, 9,5x7,5cm i ram

200 kr

Utrop: 200 kr

Erling Ärlingsson (1904-1982) pastellkrita, Kustmotiv med Tennisspelare, Bohuslän, signerad, 30x38cm, inramad med glas och ram, gott skick, Visas och hämtas hos Sefina -Götgatan Stockholm

Utrop: 8 300 kr

Halskedja ihålig Pansar 18K 7,4g 48cm

Utrop: 3 400 kr

Halskedja Pansar S925 113,0g 58cm, saknar lås

500 kr

Utrop: 600 kr