Avslutad | Pant – Tisdag 28 april 2020
Klubbad för
Zenith 18K Ø17mm, quartz med integrerat armband 18K 17,5cm 32,4g, Snr: 601490051, fungerar inte
Fältur 90 herrur Ø45mm, militärklocka, Art nr: 37938 i box med extra länk och instruktionsbok, quartz
Klockor Citizen
Citizen Eco-Drive, herrur, 42mm, stål, quartz, kronograf, datum, safirglas, stållänk med viklås, mindre repor i glas
Breitling Superocean II Automatisk, safirglas, datum, stål, bruksslitage på länk, A17392 Snr: 6019384, med box, extra länkbitar, cert (ej läsligt)