Avslutad | Pant – Tisdag 28 april 2020
Klubbad för
Carl Stephan Bennet (1800-1878), Oljemålning, Stockholmsmotiv med Riddarfjärden, inramad med glas, ej undersökt utan ram,ca36x47cm, Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm
Birgitta Hammarskiöld (1886-1963) Olja på duk, statsmotiv, signerad -53, mått 32x23cm, Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm
Damur 14K, 14mm, manuell, repigt plastglas, skadad urtavla, med armband 18K brv 26,6g