801 - 820 av 1 788
1...404142...90 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 april 2020

Klubbad för

Ring 18K, Brv 8,9g skev, repor

Utrop: 3 700 kr

Ring 18K, 5,3g, Ø15 med briljantslipad diamant 1x ca 0,23ct, 10x ca 0,02ct, tot. 0,40ct enligt gravyr, Schalins

Utrop: 5 000 kr

Kedja Pansar 18K, 12,8g, 50 cm, B. 3 mm

Utrop: 5 900 kr

Örhängen, ett par 18K, 3,3g L 2,8cm, GFAB

Utrop: 1 500 kr

Hänge, 18K, 5,5g "rättvisans gudinna/godess of justice"

Utrop: 2 500 kr

Hänge, 18K, 1,5g "tvillingarna", med åttakantsslipad diamant 1xca0,01ct, importstämplad

Utrop: 700 kr

Medaljong 18K, 8,1g etsad mönstring, öppningsbar, personlig gravyr på baksida

Utrop: 3 700 kr

Ring 18K tvåfärgad, Brv 3,7g, Ø18, med pärlor Ø6 mm, diamanter 2xca0,005ct, GFAB

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

NILS ERIK FROM, Smyckeset, Sterlingsilver i blommönster med infattade Bärnstenar, Sterling Denmark N E From 925S; Collier 42 cm, Armband 20 cm, Brosch Ø35 mm, Ring 18¼, brv 95g

3 100 kr

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K, Brv 2,5g, Ø18 med pärla Ø ca6 mm, importstämplad

Utrop: 950 kr

Ring 18K vitguld,12,2g Ø17½, repor

Utrop: 5 600 kr

Kedja manglad Pansar 18K, 8,7g, 44 cm, B. 3 mm, importstämplad

Utrop: 4 000 kr

SQUIER, Affinity Strat By Fender, elgitarr, sunburst, tre single coils, crafted in China, vänsterspelad, med fodral, axelband, stativ (Hercules), Ser.nr: CY120902976, ej svajarm.

600 kr

Utrop: 750 kr

ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust II, stål, 41 mm, Chronometer, Ref nr. 116300, Serie nr. 023D3623, Cal 3136, blå urtavla, automatisk, safirglas, datum, Oysterlänk, viklås (Easylink), avkortad länk, putsrepor på länk samt boett, repa på safirglas

Kedja Pansar 18K, 15,3g, 49 cm, B. 3mm

Utrop: 7 100 kr

FENDER, Mustang V2, gitarrförstärkare, combo, 20W, inbyggda effekter mm, USB, med tilbehör i originalkartong, Ser.nr: CGPH13011330. Ej med på visning.

650 kr

Utrop: 650 kr

CORT, M200, elgitarr, två humbuckers, treläges switch, blå-lila lack, rosenträ greppbräda, gigbag, fint skick. Ser.nr: 060617882

800 kr

Utrop: 1 000 kr

MYNT, 7st Sverige, Silver (S400-800) brv 49,1g, finvikt 23g

75 kr

Utrop: 100 kr

Armband X-länk 18K, 8,8g länkbitar skadade

Utrop: 4 100 kr

Kedja doserad Bismarck 18K, 5,0g, 46,5cm, 1964, springlås

Utrop: 2 300 kr