Avslutad | Pant – Tisdag 14 april 2020
Ring 18K, 5,3g, Ø15 med briljantslipad diamant 1x ca 0,23ct, 10x ca 0,02ct, tot. 0,40ct enligt gravyr, Schalins
Hänge, 18K, 1,5g "tvillingarna", med åttakantsslipad diamant 1xca0,01ct, importstämplad
NILS ERIK FROM, Smyckeset, Sterlingsilver i blommönster med infattade Bärnstenar, Sterling Denmark N E From 925S; Collier 42 cm, Armband 20 cm, Brosch Ø35 mm, Ring 18¼, brv 95g
SQUIER, Affinity Strat By Fender, elgitarr, sunburst, tre single coils, crafted in China, vänsterspelad, med fodral, axelband, stativ (Hercules), Ser.nr: CY120902976, ej svajarm.
ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust II, stål, 41 mm, Chronometer, Ref nr. 116300, Serie nr. 023D3623, Cal 3136, blå urtavla, automatisk, safirglas, datum, Oysterlänk, viklås (Easylink), avkortad länk, putsrepor på länk samt boett, repa på safirglas
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
FENDER, Mustang V2, gitarrförstärkare, combo, 20W, inbyggda effekter mm, USB, med tilbehör i originalkartong, Ser.nr: CGPH13011330. Ej med på visning.
CORT, M200, elgitarr, två humbuckers, treläges switch, blå-lila lack, rosenträ greppbräda, gigbag, fint skick. Ser.nr: 060617882