Avslutad | Pant – Tisdag 7 april 2020
Klubbad för
GPS, Garmin Nüvi 2689LMT, snr: 3Z5034330, kablage, vindrutemontering, manual, kartong, för Europa
Oskar Bergman (1879-1963), akvarell, vårmotiv, "maj 1949", mått motiv 52,5x39cm, smärre skador på ram
Parti silver S830 6855,0g 187delar, graverat, defekt, knivar ihåligt skaft & rostfritt blad
Orrefors, Gunnar Cyrén, skål, kristall, Ø235mm, höjd ca 135mm, modell Sofiero, graverad "För Nit och Redlighet i Rikets Tjänst", cert, trä-schatull mahogny, hämtas och visas på Sefina, Dragarbrunnsgatan 53 Uppsala