Avslutad | Pant – Tisdag 7 april 2020
Klubbad för
Jan Lundqvist (1935-), akvarell, "Utsikt från gamla riksdagshuset", mått motiv 26x19cm, målning lös i inramning
Gunnar Söderström (1931-) grafiskt blad, "Observatoriet vinter", numrerad 104/150, mått motiv 34x26cm, ram skadad
Klockor Moser & Cie
H. Moser & Cie, damur, 14K, Ø21mm, manuell, går ej, skadad urtavla, med flexiarmband, brv 24,4g
Knivar 12st S830 900,7g 209mm, modell Olga, bordsknivar, skaft ihåliga, bladet i rostfritt stål, fodral