2161 - 2180 av 2 239
1...108109110...112 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 april 2020

Klubbad för

Jan Lundqvist (1935-), akvarell, "Utsikt från gamla riksdagshuset", mått motiv 26x19cm, målning lös i inramning

Utrop: 400 kr

Parti guld 23K 17,1g gravyr, defekt

Utrop: 9 700 kr

Gunnar Söderström (1931-) grafiskt blad, "Observatoriet vinter", numrerad 104/150, mått motiv 34x26cm, ram skadad

Utrop: 275 kr

Longines, fickur, S800, Ø47mm, manuell, Sn: 3401775, 2 boetter

Utrop: 750 kr

Plånbok, Michael Kors, Jet set wristlet, 19,5x11cm

425 kr

Utrop: 550 kr

Klockor Moser & Cie

H. Moser & Cie, damur, 14K, Ø21mm, manuell, går ej, skadad urtavla, med flexiarmband, brv 24,4g

700 kr

Utrop: 850 kr

Skedar 12st S830 190,6g 123mm, modell Olga, kaffeskedar

Utrop: 1 100 kr

Pärlcollier med lås S835, doserad Ø3,5-7,8mm brv 16,1g

225 kr

Utrop: 150 kr

Ring 18K 2,9g Ø18¼ med sten och diamanter 2xca0,10ct

2 200 kr

Utrop: 1 300 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 41,0g 47,5cm

Utrop: 18 200 kr

Armband Bismarck 18K 19,8g 19,5cm

Utrop: 8 900 kr

Gafflar 12st S830 470,6g 178mm, modell Olga, bordsgafflar, fodral, repiga

Utrop: 2 600 kr

Parti guld 18K 17,9g med sten och diamanter 12xca0,01ct gravyr, defekt

Utrop: 8 000 kr

Ring 14K 5,8g med sten, defekt

Utrop: 1 200 kr

Ring 23K/18K 5,6g med diamant 1xca0,17ct gravyr

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Collier Svenskt tenn 36,6g 68cm

Utrop: 100 kr

Collier S830 15,2g 43,5cm med stenar

400 kr

Utrop: 100 kr

Knivar 12st S830 900,7g 209mm, modell Olga, bordsknivar, skaft ihåliga, bladet i rostfritt stål, fodral

Utrop: 2 400 kr

Parti silver S830/S835 54,3g med stenar gravyr, defekt

375 kr

Utrop: 275 kr

Armband S835 26,8g 20cm med emaljdetaljer

300 kr

Utrop: 150 kr