Avslutad | Fashionabla – Torsdag 13 februari 2020
SOLGLASÖGON, TOM FORD, Anna-02, TF 575, 49 20, svarta bågar, svarta glas, etui,
SOLGLASÖGON, RALPLH LAUREN, RL 7043, 60 14, melerade bågar, tonade glas, etui.
VÄSKA, LOEWE, Goya Reporter, svart mönstrat läder, detaljer i vitmetall, 30x24x7cm, avtagbar axelrem.
SOLGLASÖGON, GANNI, Ivy, 5407 04, svarta bågar, svarta glas, putspåse, etui, ytterkartong.
SOLGLASÖGON, THIERRY LASRY, Slutty, 101V646, 52 21, svarta bågar, svarta glas, putspåse, etui, ytterkartong,
BEAUTYBOX/VÄSKA, PIERRE CARDIN, vintage, svart samt vinrött läder, 31x27x 17cm, lite smutsig insida,
VÄSKA, JIMMY CHOO, mörkbeige läder, detaljer och nitar i vitmetall, 36x26x19cm, avtagbar axelrem, bruksslitage
ARMBAND, BALENCIAGA, marint läder vitmetall, längd längd 55cm, dustbag, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Harnais des Présidents, Francoise Heron, 100% siden, 90x90cm, ljusblå, mörkblå, vit, någon fläck.
Accessoarer Scarves
SJAL, MARC BY MARC JACOBS, 80% viscose, 20% cashmer stadust, 70x180cm, vit, lila.