Avslutad | Pant – Tisdag 18 februari 2020
GIRARD PERREGAUX, Casquette, Ref: 9939, Macrolon boett/band, baksida stål, 32 x 42 mm, röd digital LED-visning, små repor tryckknapp, boett, viklås, nr: 9939NA
Visa varaFritid Sport
JAKTKNIV, Damaskerat blad sign. MS (Mattias Styrefors), handtag trä, diverse inlägg, L: tot. ca 20 cm, brun läderslida märkt MS-04, nagg i träet.
Visa varaKlockor Girard-Perregaux
GIRARD-PERREGAUX, Automatic, 18K, datum, vit urtavla, 34mm, läderband (slitet) orig. spänne metall.
Klockor Heuer
TAG HEUER, Professional Chronograph 200m, 38,5 mm, stål, kvarts, datum, länk med viklås, Mod CN1110, repor glasring länk, Ser.nr: ZK4736
Visa varaKlockor Övriga klockor
ETETRNA, Kontiki Sonic Electronic, 38 x 40 (42) mm, stämgaffel, datum, stål, länk.
Visa varaMusikinstrument Övrigt
Musikinstrument 6-strängad Tar med kropp av trä lock av skinn, med hårt fodral. Signatur "Ara" på Persiska.
Visa varaÖvrigt Övrigt
BAJONETT, Jugoslavisk M1948, märkt Preduzece 44, nr. 4106--0. visst slitage. L: 38 cm. Ej på visning
KHUKRI, knivblad märkt India, Skaft metallbeslaget trä, slida (något defekt) med två små knivar, L: ca 40 cm, patina. Ej på visning
KNIV, orientalisk lång kniv med mässingsbeslag, egg sliten, träskida, träskaft. L: 43 cm. Ej på visning
Musikinstrument Övrigt
DPA, 3st mikrofoner D:fine 4066 med öronhållare, fodral, bruksskick, Nr: 18-00623, 00624, 00637.
Klockor Diesel
DIESEL, 46 mm, kvarts, två tider, model DZ7330, stål, med länk, tonad silver/svart, batteri slut, box & manual, två extra länkbitar., nr. 111409