661 - 680 av 1 401
1...333435...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 februari 2020

Klubbad för

RING, 18K, med briljantslipade diamanter 3 x ca0,02ct, graverad, 13,0g

Utrop: 5 000 kr

KEDJA, 18K, Aleppolänk, 82cm, saknar stämplar, 42,8g

Utrop: 16 800 kr

KEDJA, 14K, doserad Korridorlänk, 42,5cm, kistlås,20,8g

Utrop: 6 200 kr

ARMBAND, 14K, Korridorlänk, 18cm, 8mm, kistlås, 12,4g

3 300 kr

Utrop: 3 700 kr

ARMBAND, 18K, Pansarlänk, 19,5cm, 7mm, JO'ANS, kistlås, 27,2g

9 400 kr

Utrop: 12 200 kr

PARTI GULD, 18K, två ringar, med sten, skev, repor, Brv 4,8g

Utrop: 1 400 kr

KEDJA, 18K, Pansar, 48 cm, 7,1g

Utrop: 3 000 kr

KEDJA, 18K, Ankarlänk, 61cm, 5mm, kistlås, 57,5g

Utrop: 29 000 kr

KEDJA, 18K, Ankarlänk, 71cm, 2mm, Balestra lås, 20,0g

Utrop: 8 400 kr

HÄNGE, 18K, "tacka", 4,4g

Utrop: 2 500 kr

Klockor Heuer

TAG HEUER, Carrera Automatic Caliber 16, 41 mm, stål, kronograf, datum, safirglas, tachy, glasboett, länk viklås, cal. 1887, Ref: CAR2110, nr: XX011410.

7 700 kr

Utrop: 9 000 kr

KEDJA, 18K, Venezialänk, 40,5cm, 3,8g

Utrop: 1 600 kr

HÄNGE, 14K, ""kors" 0,9g

225 kr

Utrop: 275 kr

HÄNGE, 18K, graverad ID-Bricka, 1,6g

Utrop: 600 kr

CARTIER, DeMoiselle, 20 mm, kvarts, länk, box & cert -2006, små repor runt om, safirglas repa, safir på kronan skadad, batteri slut, Nr: 619234PB-2698

8 000 kr

Utrop: 9 600 kr

ARMBAND, 21K, med emaljerade detaljer, öpningsbar med skruvlås, Ø 6cm, 47,0g

Utrop: 20 500 kr

SEIKO, Sports 100, Quartz Chronograph, 39 mm, dag/datum, länk, nr: 7A38-704A, boett nr. 411802, små repor, glas defekt, färgskav länk.

ARMBAND, 8K, tvåfärgad, 20cm, 7,6g

Utrop: 1 300 kr

RING, 14K, med vita stenar, Ø17½, ATASAY, Brv 2,2g

500 kr

Utrop: 600 kr

KEDJA, 14K, Cordell, ca 55cm, MIDAS, Australien, 6,1g

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr