Avslutad | Pant – Tisdag 21 januari 2020
Klubbad för
Lockburk, "Frits friska fisk" ur serien Vår lilla stad, Jie Gantofta design: Anita Nylund 1900-talets mitt H: ca 14cm trälock med slitage
Certina 18K boett nr. EOL 115.9299.68 Ø34mm, quartz, datum med läderband och originalbox totalvikt: 27,8g, graverad
Byst Rosenthal, porslin kvinna Waldemar Fritsch modell: 1068 1900-talets mitt H: 16cm