Örhängen ett par 21K 3,1g med stenar
Utrop: 1 400 kr
Ring 21K 1,7g Ø17 med stenar
Utrop: 550 kr
Parti guld 14K 6,5g defekt
Utrop: 2 000 kr
Hänge 14K 1,7g med stenar
Utrop: 300 kr
Ring 18K 2,2g Ø16 med sten
Utrop: 800 kr
Hänge 18K 28,0g 7cm Krucifix
Utrop: 16 200 kr
Parti guld 18K 12,0g defekt med stenar
Utrop: 4 200 kr
Örhängen ett par 18K 2,7g med stenar
Utrop: 1 200 kr
Olja på duk 72x59cm, signerad Wilhelm Sjöholm
Utrop: 750 kr
Armband 18K 15,2g 18,5cm Bismarck med 5 berlocker
Utrop: 5 900 kr
Fickur 14K brv 72,6g defekt/monogram
Utrop: 3 000 kr
Brosch 18K 4,6g 6cm
Utrop: 1 800 kr
Parti guld 18K 20,3g med stenar och defekt/gravyr
Utrop: 7 400 kr
Örhängen ett par 18K 1,0g med diamanter 2xca0,01ct
Örhängen ett par 18K 0,8g
Utrop: 450 kr
Hänge 18K 1,5g med sten
Utrop: 425 kr
Halskedja 18K 6,1g 61cm
Utrop: 2 300 kr
Mormorsur Tidena 18K brv 23,4g manuell plastglas 2,7cm
Utrop: 600 kr
Halskedja 14K lås 18K 64,8g 56cm
Utrop: 19 200 kr
Hänge 14K 14,4g defekt med plast och stenar
Utrop: 3 600 kr
Tisdag 21 jan 2020