501 - 520 av 1 671
1...252627...84 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 januari 2020

Klubbad för

Olja på duk havsmotiv, signerad Göte Lundberg , 54x69cm i ram, med broschyr från konstnären

125 kr

Utrop: 250 kr

Örhängen 18K 3,2g med diamanter 48xca0,005ct (olikfärgade stoppers)

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 14K i vitguld 5,3g Ø19 skev/sliten med sten och diamanter 8xca0,05ct

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Kedja 18K 57,1g 63cm Ankar

19 600 kr

Utrop: 23 500 kr

Ring 18K 1,8g Ø17 med blåa stenar

Ring 18K i vitguld 1,4g Ø17 med diamant 1xca0,03ct

Ring 18K 2,5g Ø16 1/4 med sten och skev

Utrop: 800 kr

Brosch 18K 2,5g defekt

Utrop: 1 000 kr

Övrigt Guldtacka 24K 10g IGR

4 100 kr

Utrop: 4 800 kr

Örringar ett par 18K 2,2g Ø2,5cm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 3,7g Ø16½ med stenar

Utrop: 1 800 kr

Akustisk gitarr Cataluna SGN-C81-PO, nylonsträngad, mjukt fodral, med nybörjarbok

250 kr

Utrop: 450 kr

Hänge 18K 2,7g med diamanter 3xca0,005ct

Utrop: 1 500 kr

Hänge med kedja S925 46cm design Emma Israelsson (Hänge duva)

350 kr

Utrop: 425 kr

Kedja Bismarck doserad 18K 19,6g 51,5cm

Utrop: 8 100 kr

Örhängen ett par 14K 11,2g defekta

Utrop: 3 300 kr

Ring tvåfärgad 18K 6,0g Ø17½ defekt/gravyr med små diamanter var av en saknas

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Ring 18K 7,5g skev/defekt

Utrop: 2 900 kr

Parti guld 18K 4,7g skevt/defekt innehåller stenar

Utrop: 1 600 kr

Collier med pärlor 18K 10,5g 41cm

Utrop: 5 200 kr