Avslutad | Pant – Tisdag 21 januari 2020
Klubbad för
Olja på duk havsmotiv, signerad Göte Lundberg , 54x69cm i ram, med broschyr från konstnären
Akustisk gitarr Cataluna SGN-C81-PO, nylonsträngad, mjukt fodral, med nybörjarbok