Avslutad | Pant – Torsdag 2 januari 2020
Bordsbestick Rosenholm 8 set kniv gaffel sked, fint skick i original kartong s830 1077g
Laptop HP 255 G3 Win 8 4 Gb 400Gb HDD RAM AMD E1-2100 med laddare i originalkartong snr CND452835H
Gaming set mus och tangentbord Gamenote Havit HV-KB558cm belys trådade 19 antighosting keys
Daniel Wellington armbandsur quarts, repor på glas, läderarmband, i behov av batteribyte
Nixon Elite A209001 Aoutomatic all black 1001, 44mm, dag datum stål, 2 delar extralänk i originalask med ytterkartong
Klockor Victorinox
Victorinox Swiss Army 241618 kronograf tachymeter quartz Ø41mm med läderarmband, originalarmband i stål medföljer, med manual i originalbox med ytterkartong, snr: 130707315
Nixon The Sultan quartz 40x38mm, stål, extralänkar medföljer, originalkartong
Elektronik Musik
HARMAN KARDON Go Play BT med strömkabel, brukslitage, Snr: GG0036-0105542 Ej med på visning.
Spelratt FLASHFIRE 4-IN-1 FORCE, Racing Wheel set, Snr: 927000175 i kartong (till alla konsoler) Ej med på visning.
Spelkonsoll X BOX ONE S, 500Gb, med två handkontroller varav en kontroll saknar batterilucka, HDMI-Kabel, strömkabel, 2st spel, Snr:206275663148