Avslutad | Pant – Torsdag 2 januari 2020
TISSOT 18K datum quartz armband i stål, i behov av batteribyte Ø17cm i etui med manual brv 27,1g
Jubileumsmynt 1st 50-kronor Kungabröllopet 1976 – Konung Carl XVI Gustav och Drottning Silvia 92,5% silver 27,1g
Mobil Samsung Galaxy S7 edge SM-G935F 32 Gb med laddare och skadat fodral imei 356376087873547
Mobil Samsung Galaxy A3 2016 A310F 16Gb olåst med skadat fodral imei 354162082562927
Mobil Samsung Galaxy S3 SM-A320 2017 16Gb med kartong olåst utan tillbehör imei 359751085011547
Hörlurar Corsair Void Pro wireless Dolby 7.1 RGB i originalkartong med manual, basstation saknas
Musikinstrument Övrigt
Skolfiol okänd tillverkare med stråke i fodral, lackskadad, graverad Ej med på visning.
Visa varaMusikinstrument Övrigt
Minitrumpet Thomann TR-5 bucklig tratt samt bucklor på stora böjen, snr: 12070297 i väska
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Akustisk/elektrisk Gitarr Cort Classic CEC5BLK med Fishman classic 4T tuner, snr:110708937, repor på kroppen