Avslutad | Pant – Torsdag 2 januari 2020
APPLE, surfplatta, iPad Pro 12.9" 64GB (2nd Generation), MQDA2KN/A, A1670, färg Space Gray, snr DLXW96JLJ262, med laddare och kartong, fabriksåterställd, ej icloudlåst
Axel Robert Petersson (1868-1925), skulptur i trä, "Döderhultarn" Oskarshamn, signerad 1918, höjd ca 25cm
Visa varaÖvrigt Övrigt
Axel Robert Petersson (1868-1925), skulptur i trä, "Döderhultarn" Oskarshamn, höjd ca 24cm
Visa varaÖvrigt Övrigt
Visa varaElektronik Övrigt
BOSE, hörlurar, QuietComfort 25/QC25, Noise Cancelling snr 065252962350300AE, i fodral med usb-kabel, flygplansadapter, kabel med inbyggd fjärrkontroll och mikrofon samt lightning- adapter
Roberto Cavalli, väska, made in Italy, gröngrått läder, med gulddetaljer, bruksslitage, 39,5x24x18cm
Louis Vuitton, plånbok i läder, Josephine NM Mono Pim, M60707, monogram canvas, 19x10cm, med dustbag, köpt på Louis Vuitton Stockholm 2014-10-11 för 2.900kr
Visa varaÖvrigt Övrigt
Louis Vuitton, The Mini Pochette i läder, M58009, snr SF4104, monogram canvas, 16x10,5cm, med dustbag, köpt på Louis Vuitton Stockholm 2014-11-24 för 1.850kr
Visa varaElektronik Kameror
CANON, objektiv, Ultrasonic, EF 75-300mm 1:4-5.6 III USM Ø58mm, 1.m/4.9ft, snr 12502641, med motljusskydd
CANON, kamerahus, EOS 550D, snr 1133527100, med objektiv, Canon EFS 18-55mm 1:3.5-5.6 IS Ø58mm, 0.25m/0.8ft, snr 7062558620, laddare, två batterier, minneskort SanDisk 32GB snr BM1636651372G, väska, manual och putsdukar