Avslutad | Pant – Torsdag 2 januari 2020
CERTINA, armbandsur, New Art, 18K, manuell, plexiglas (repigt/naggat), graverad bakboett, Ø34mm, med läderarmband(slitet)
Ring 18K 3,1g Ø17¼ vitguld med diamanter 4xca0,07ct + 1xca0,08ct
Visa varaKlockor Breitling
Breitling, Armbandsur, B13352 snr:443619 stål/guld, datum, automat, safirglas, 39mm, med cert-04, manualer, box och skadad ytterkartong
Visa varaParti Guld
Smycke för bälte 18K 211,7g L: 15,5cm B:11,5cm, en ögla skev, med gröna/röda stenar och äldre slipade diamanter 48xca0,05-0,07ct (en saknas)
Collier 18K 24,6g 41cm vitguld med diamanter 1xca0,05ct+1xca0,07ct+20xca0,10ct+5xca0,12ct+5xca0,14ct+6xca0,16ct+2xca0,18ct+3xca0,23ct+smaragdslipade baguetter 43xca0,07-0,12ct totalt 3,9ct
Ring 18K 10,6g Ø16½ vitguld med lila sten och åttkantslipade diamanter 20xca0,02ct
Visa varaSmycken Hänge
Berlock 18K 3,6g Ole Lyngaard, design Charlotte Lyngaard , öppningsbar med diamant 1xca0,01-0,02ct, Sweet Drops, sten rosen quartz
Visa varaSmycken Armband
Armband i läder, 42cm, Ole Lyngaard, design Charlotte Lyngaard, färg brun, i box
Visa varaKlockor Omega
OMEGA, armbandsur, Seamaster Cosmic, 26x24mm, boettnr 566018, double, automat, datum, slitage på visarna, repig bakboett, med läderarmband 20cm, i ask