1281 - 1300 av 1 327
1...64656667 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 oktober 2019

Klubbad för

Klockor Casio

Casio World Time 200M Illuminator ref nr. 3199 AE-2000W Ø45mm, digital, quartz, multifunktion, gummiband

200 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Olma

OLMA 17 jewels incabloc boett nr. 04612-3 Ø21mm, manuell, stållänk, repigt glas, slitage på boetten

Utrop: 75 kr

RUNA incabloc 17 jewels boett nr. 207-1, Ø22mm, manuell, plexiglas med sprickor, flexband

Utrop: 75 kr

TISSOT seastar Ø22mm, manuell, datum, plastglas, flexband, graverad bakboett

Utrop: 125 kr

IVY N ROX Broadway ref nr. 15869 Ø40mm, quartz, stållänk, små repor på glaset,

150 kr

Utrop: 125 kr

Klockor Raymond Weil

RAYMOND WEIL, Tango ref nr. 5971 14x30mm, doublé (ställvis slitage), stållänk, safirglas, quartz

Utrop: 1 000 kr

Klockor Casio

CASIO G-Shock ref nr. 5146 GA-110TS, Ø50mm, stål, quartz, mineralglas, dag, datum, alarm, kronograf, gummiband med box, manual och kvitto

500 kr

Utrop: 600 kr

Sockertång i nysilver troligen Svenska Amerikalinjen 1900-talets mitt, slitage

125 kr

Utrop: 50 kr

Smörhundar 3st i okänd metall, en med skadad fot

200 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 2,9g Ø17 med sten

Utrop: 75 kr

Parti skrot S830-S925 65g, defekt

Utrop: 375 kr

Mynt Utländska mynt

Mynt i silver S400 United States of America One Dollar 1971 Liberty 23g

50 kr

Utrop: 50 kr

Mynt Övrigt

Mynt S925 Kungliga Slottet 250 år nominellt värde 200 kr 27,2g

125 kr

Utrop: 150 kr

Mynt Övrigt

Minnesmynt 2st Selma Lagerlöf och Diana Princess of Wales 1961-1997, okänd metall

75 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake Georg Jensen modell: Cobra, Höjd: 24cm

250 kr

Utrop: 225 kr

Tedosa Kina 1800-tal famille rose höjd: 10,5cm, nagg och slitage

900 kr

Utrop: 375 kr

Akustisk gitarr Yamaha modell: FG-312 12-strängad, repor och litet borrhål vid halsen med hårt case

750 kr

Utrop: 900 kr

Ring 18K tvåfärgad 3,7g Ø19 med diamanter 22xca0,005ct samt 1xca0,03ct, graverad

Utrop: 1 600 kr

Parti guld 18K 3,7g

Utrop: 1 500 kr

Kameraväskor 2st Lowepro modell: Lens Trekker 600 AW & Nova 170 AW, normalt bruksslitage

600 kr

Utrop: 100 kr