Avslutad | Pant – Tisdag 29 oktober 2019
Klockor Casio
Casio World Time 200M Illuminator ref nr. 3199 AE-2000W Ø45mm, digital, quartz, multifunktion, gummiband
Klockor Olma
OLMA 17 jewels incabloc boett nr. 04612-3 Ø21mm, manuell, stållänk, repigt glas, slitage på boetten
RUNA incabloc 17 jewels boett nr. 207-1, Ø22mm, manuell, plexiglas med sprickor, flexband
IVY N ROX Broadway ref nr. 15869 Ø40mm, quartz, stållänk, små repor på glaset,
Klockor Raymond Weil
RAYMOND WEIL, Tango ref nr. 5971 14x30mm, doublé (ställvis slitage), stållänk, safirglas, quartz
Klockor Casio
CASIO G-Shock ref nr. 5146 GA-110TS, Ø50mm, stål, quartz, mineralglas, dag, datum, alarm, kronograf, gummiband med box, manual och kvitto
Akustisk gitarr Yamaha modell: FG-312 12-strängad, repor och litet borrhål vid halsen med hårt case