Avslutad | Pant – Tisdag 29 oktober 2019
Klubbad för
OMEGA damur i vitguld 30xca0,02ct diamanter, 23x21mm, originalkrona, länk ej original, manuell, defekt urtavla totalvikt 56,8g
LONGINES Hydroconquest ref nr. L3.643.4 snr. 38599020 Ø40mm, quartz (batteribyte krävs), kronograf, datum, stållänk, hårt slitage runt glasring, repor på glas och länk, graverad