Avslutad | Pant – Tisdag 29 oktober 2019
Klubbad för
Elgitarr Ibanez S series S570B, snr:111126492, liten lackskada, mjukt fodral
Mildia, damur 18K med xlänk i 18K, defekt saknar säkerhetskedja, Ø19mm, manuell, defekt urtavla, boett nr. 42612 brv17,7g
Klockor Nivada
Nivada Compensamatic Ø35mm Wehrmachtswerk nr. 1576M8737, manuell, repigt glas med flexiband
Klockor Lagonda
Lagonda Super de Luxe 17 jewels incabloc Ø35mm, med läderband, slitage repor, slitet läderband, defekt urtavla, boett i 18K brv 35,7g