1061 - 1080 av 1 327
1...535455...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 oktober 2019

Klubbad för

Ring 18K 7g Ø18 med stenar

Utrop: 2 800 kr

Ring 18K 4,5g Ø16½ med stenar

Utrop: 1 800 kr

Armring 18K 6,8g öppningsbar, små skador

Utrop: 2 800 kr

Örhängen 18K 3,2g tvåfärgade

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Örhängen 18K 4,7g tvåfärgade, utan stoppers

Utrop: 2 900 kr

Örhängen 18K 5,1g tvåfärgade med stenar, en stopp saknas

Utrop: 3 200 kr

Armband 18K 15,2g 17cm med stenar

Utrop: 6 600 kr

RIng 21K 4,5g Ø18 med stenar

Utrop: 2 100 kr

Örhängen 21K 6,3g med stenar

Utrop: 2 800 kr

Halscollier 21K 14,1g med integrerat namn

Utrop: 6 300 kr

Armband 21K 13,2g 18,5cm med stenar

Utrop: 5 800 kr

Halscollier 21K 36,9g med stenar

Utrop: 16 400 kr

Teskedar S800 107,8g 105mm 12st, i etui

Utrop: 600 kr

Smycken Skjortknappar

Skjortknappar 18K 2,7g

Utrop: 1 100 kr

Playstation4 sony, 500GB, Modell CUH-1004A,1 handkontroll snr: 00-27452225-0261150, strömkabel

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Kamera GoPro Hero+, plastfodral, snr: C3171024687296

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Matbestick Nils Johan stål med gulddetaljer, 12st knivar, 12st gafflar, 12 st matskedar, 12 st dessertskedar, 12st kaffeskedar, 1 tårtspade, 1 osthyvel,1 par salladsbestick, 1 såsslev, 3st smörknivar, 6 st olivgafflar

1 600 kr

Utrop: 1 600 kr

Oljemålning Alfred Wahlberg landsmotiv, olja på duk, aningen kantstött ram, ca 60x100cm signerad. Visas och hämtas hos Sefina - Jönköping.

21 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Hoppsadel Lippo Fazzino Vanessa, svart med bruna detaljer, 17½, MW, snr: 180613416, nyskick, med sadelöverdrag. Visas och hämtas hos Sefina - Jönköping.

Utrop: 12 000 kr

Elgitarr Gibson SG, faded redwood, i mjukt fodral, snr:001580492, made in USA

Utrop: 6 000 kr