Avslutad | Pant – Tisdag 29 oktober 2019
Klubbad för
Playstation4 sony, 500GB, Modell CUH-1004A,1 handkontroll snr: 00-27452225-0261150, strömkabel
Matbestick Nils Johan stål med gulddetaljer, 12st knivar, 12st gafflar, 12 st matskedar, 12 st dessertskedar, 12st kaffeskedar, 1 tårtspade, 1 osthyvel,1 par salladsbestick, 1 såsslev, 3st smörknivar, 6 st olivgafflar
Oljemålning Alfred Wahlberg landsmotiv, olja på duk, aningen kantstött ram, ca 60x100cm signerad. Visas och hämtas hos Sefina - Jönköping.
Hoppsadel Lippo Fazzino Vanessa, svart med bruna detaljer, 17½, MW, snr: 180613416, nyskick, med sadelöverdrag. Visas och hämtas hos Sefina - Jönköping.