Avslutad | Pant – Tisdag 29 oktober 2019
Klubbad för
Parti guld 18K Halsband, Armband med berlocker Brv 65,4g gravyr, sten
Visa varaSmycken Collier
COLLIER, förgyllt silver S925, hänge oxiderat silver med diamanter 32 x ca <0,005ct P2 (ej fullslipade, defekta), 38 - 45 cm, brv 2,3g
Armband Kejsarlänk 18K med kistlås, liten storlek: 14,5cm, 24,2g små repor på lås
Visa varaParti Silver
PARTI SILVER, S925, brv 15,7g; 2 Medaljonger, 2 Hänge, 2 Kedjor, 1 Örhänge. Trasigt / något defekt