Avslutad | Pant – Tisdag 29 oktober 2019
Solglasögon, ett par GUCCI, Modell: GG0471S, i etui samt fodral, med putsduk (oöppnad), Serie nr L3VB000690 mycket gott skick
BROSCH, Silver med guldförgylld del, djurmotiv, små ljusblå stenar, Ø51mm, slitage, brv 14,2g
BROSCHER, 3st Silver, 1 med pärlemor H: 25 mm, 1 förgylld med halv pärla L: 32 mm, 1 filigran Ø42 mm, brv 16,4g något defekt.
BROSCH, miniatyrmålning, kvinna med barn, märkt "Raphael" sign. Sofia... -75, keramik, metall, L: 35 mm.
ZENITH, herrur, 34 mm, Boett nr. 30.0320.360, 18K guld, manuell, plexiglas (repor), läderarmband original, gravyr
TISSOT SeastarSeven, 18K, manuell, 22mm, graverad "NIT OCH REDLIGHET I RIKETS TJÄNST, plexiglas (repor), flexiarmband i doublé
TAVLA, Mickey Mouse, Jie-Keramik, The Art Disney Collection, keramik 10 x 10 cm, i ram, färgskav nos