621 - 640 av 1 327
1...313233...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 oktober 2019

Klubbad för

ARMBAND, Silver, med cabochonslipade blå stenar, 18cm, 1960-tal, lagning, brv 17,5g

225 kr

Utrop: 75 kr

Solglasögon, ett par GUCCI, Modell: GG0471S, i etui samt fodral, med putsduk (oöppnad), Serie nr L3VB000690 mycket gott skick

700 kr

Utrop: 475 kr

BROSCH, Silver med guldförgylld del, djurmotiv, små ljusblå stenar, Ø51mm, slitage, brv 14,2g

Utrop: 100 kr

BROSCH, Silver, blad, Pinco Förening UPA, Stockholm, 1958, H: 40 mm, brv 5,8g

325 kr

Utrop: 75 kr

Armband X-länk 18K L:19cm B:1,5cm 40,6g

Utrop: 17 200 kr

BROSCHER, 3st Silver, 1 med pärlemor H: 25 mm, 1 förgylld med halv pärla L: 32 mm, 1 filigran Ø42 mm, brv 16,4g något defekt.

Utrop: 75 kr

BROSCH, miniatyrmålning, kvinna med barn, märkt "Raphael" sign. Sofia... -75, keramik, metall, L: 35 mm.

Utrop: 75 kr

HÄNGE, Silver, i form av ett äpple, med gömma "YOU -- ME", H: 20 mm, 6,4g

100 kr

Utrop: 125 kr

VAS, Göran Wärff, Kosta Boda, H: 24 cm, signerad & numrerad #4900.. blå dekor, Seaside.

275 kr

Utrop: 250 kr

SKÅL, Lars Hellsten, Orrefors, Ø26 cm H: 8 cm, Corona, signerad, numrerad #4384-33

225 kr

Utrop: 200 kr

VAS, Göran Wärff, Kosta Boda, H: 24cm, vriden trekantig form, blå dekor, Nr: 48862

425 kr

Utrop: 425 kr

ZENITH, herrur, 34 mm, Boett nr. 30.0320.360, 18K guld, manuell, plexiglas (repor), läderarmband original, gravyr

3 900 kr

Utrop: 1 800 kr

SKÅL, Lars Hellsten, Orrefors, Ø21 cm, H: 10 cm, Odyssey, sign. numrerad 4700-13, nagg.

75 kr

Utrop: 100 kr

TISSOT SeastarSeven, 18K, manuell, 22mm, graverad "NIT OCH REDLIGHET I RIKETS TJÄNST, plexiglas (repor), flexiarmband i doublé

1 400 kr

Utrop: 950 kr

Örhängen, ett par i vitguld med diamanter tot. 2xca0,04ct 18K 1g

650 kr

Utrop: 650 kr

Armband i vitguld 18K 18cm 11,6g

Utrop: 6 100 kr

Örhängen, ett par 2,2g

Utrop: 1 300 kr

TAVLA, Mickey Mouse, Jie-Keramik, The Art Disney Collection, keramik 10 x 10 cm, i ram, färgskav nos

Utrop: 125 kr

Örhängen, ett par med pärla Ø3mm 18K Brv 2,2g stoppers av två olika modeller

Utrop: 900 kr

Part guld smycken 18K Brv 10,1g gravyrer, del av ring i metal

Utrop: 3 200 kr