Avslutad | Pant – Tisdag 29 oktober 2019
Klubbad för
OLE LYNGGAARD, Pärlcollier (Ø10-11,5mm, odlade sötvatten, flerfärgade, delvis barocka) 45cm med lås 18K vitguld mönstrat design Charlotte Lynggaard, Ø10mm, 2,6g, Brv 71g
GARMIN Aproach S6, golfklocka, 45mm, quartz digital, färgskärm 180 x 180 p, gummiarmband, laddkabel USB, Ser.nr: 3D7004227
SMYCKESET, Collier 42 cm, Armband 19 cm, Örhängen med skruv; Silver, ovala cabochonslipade blå stenar, Mattsson & Olsson, Malmö, 1957, armband en sten med nagg, brv 66,1g, etui (ej tillhörande).
ARMBAND, Silver, med cabochonslipade blå stenar, 18 cm, springlås, 1960-tal, brv 17,5g