Laddar...
Aktivera zoom-läge
Klubbas i Stockholm | |
Auktionsstart | 2019-11-30 13:00 |
Visning startar | 2019-11-28 10:00 |
Uthämtning | Biblioteksgatan 5 |
Bud | Buddatum | Tid | Kund |
Auktionsnr: 127
Varunr: 1 592 975
Smycken
Collier
COLLIER, silver/14K guld, 74 gammalslipade diamanter ca 17,0 ctv, ca TW-Cr/VS-P, antikt, längd ca 39 cm, saknar lås, flera diamanter med skador och nagg, etui.
112 000 kr
Klubbad till budgivare: 6751 |
Valuta |
För fullständiga villkor se våra köparvillkor.