Avslutad | Pant – Tisdag 13 augusti 2019
Skor, Valentino Garavani Rockstud, läder, nitar i gulmetall, stl 38, klack 10cm, bruksskick
Visa varaÖvrigt Övrigt
Skor, Céline, pumps, svart läder, stl 39, klack 12cm, bruksskick
Visa varaÖvrigt Övrigt
Skor, Christian Louboutin, Macarena Espadrille Wedges, svart skinnlack, kilklack 14cm, stl 38, sliten sula
Visa varaÖvrigt Övrigt
Väska, Valentino, C-Rockee Fringe Hobo Studded Leather Large, svart läder, 28x43x18cm, detaljer i gulmetall
Visa varaÖvrigt Övrigt
Pumps, Christian Louboutin, Pigalle, mönstrade, stl 37,5, klack 12,5cm, nyskick
Visa varaÖvrigt Övrigt
Skor, YSL, Tribute Pony Skin Sandal, stl 37,5, klack 10,5cm, sliten sula, använt skick
Visa varaÖvrigt Övrigt
Pumps, Christian Louboutin, Greissimo Knot Peep Toe, svart/vit, stl 38, klack 13,5cm, sliten sula, använt skick, med skopåse
Visa varaÖvrigt Övrigt
Stövlette, Christian Louboutin, svart mocka, läder, fårskinnsfodrad, klack 13cm, platå 3cm, stl 38, sliten sula, använt skick
Visa varaÖvrigt Övrigt
Väska, Mulberry, Alexa, Snr.5034509, brunt läder, med axelrem, 26x32x11cm, slitage, bortskavd färg på metalldetaljer
Visa varaKlockor Väggur
Väggur, Rosendahl, design: Arne Jacobsen, modell: Banker´s clock, Ø29cm, nr: 43640-0517-1840
Mynt 20st S999 626,1g, United States Of America 1 Oz. Fine Silver, Liberty In God We Trust, i plaströr
Mynt 20st S999 626,1g, United States Of America 1 Oz. Fine Silver Liberty In God We Trust i plaströr
Mynt 16st S999 501,1g, Elizabeth II - 5 Dollars 2013 - Canada Fine Silver 1oz Argent Pur 9999
Telefonapparat, 1920-1930 tal, K. Telegrafverkets verkstad, Nynäsham, i plåt, med fingerskiva, väggtelefon, defekt, sliten, kablar av