101 - 120 av 196
1...567...10 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 april 2019

Klubbad för

CLUTCH, LONGCHAMP, svart präglat läder, dragkedja, rött nylon foder, 32x2 cm, dustbag.

400 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Paraplyer

PARAPLY, BURBERRYS, 70-tal, 100% bomull, med tofs, ljust lackat trä.

1 400 kr

Utrop: 800 kr

Accessoarer Övrigt

IPHONEFODRAL, GUCCI, svart guccissima läder, 8x12 cm, Iphone 4/5, slitage, orginalask.

Utrop: 300 kr

VÄSKA, BURBERRY, svart quiltad läder, mässingfärgade detaljer, 40x30x14 cm, dustbag, bruksslitage.

Utrop: 2 700 kr

VÄSKA, MULBERRY, Small Bayswater Satchel, mässingsfärg detaljer, 26x17x10cm, axelrem, dustbag.

2 700 kr

Utrop: 2 900 kr

VÄSKA, MULBERRY, Trout, mossgrön, scotchgrain, bruna läder detaljer, axelrem i canvas, 34x30x10 cm.

2 600 kr

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MULBERRY, svart präglat läder, förvaring för mynt, sedel, kort, 10x15 cm.

1 200 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Övrigt

HÄNGLÅS, LOUIS VUITTON, gulmetall, ett par nycklar.

550 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Övrigt

HÄNGLÅS, LOUIS VUITTON, gulmetall, en nyckel.

375 kr

Utrop: 250 kr

SOLGLASÖGON, MIU MIU, SMU10N svarta bågar, gulmetall, etui, putsduk ytterkartong.

950 kr

Utrop: 800 kr

SOLGLASÖGON, BOTTEGA VENETA,BV0080S, transparenta bågar, melerad ram, svart glas, etui, putsduk, ytterkartong.

900 kr

Utrop: 1 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Eva Clutch, ebene damier, axelrem och kedja, gulmetall, 25x14x4 cm, dustbag.

3 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Clic Clac, Julia Abadie,100% siden, 90x90cm, gammelrosa, ljusrosa, någon tråddragning.

1 100 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, BALENCIAGA, 100% jaquard siden, 85x85 cm, orientalisk motiv, lila bård.

850 kr

Utrop: 700 kr

RESVÄSKA, RIMOWA, aluminium, två kodlås, teleskåphandtag, två hjul, blått nylon foder, något stötta kanter, buckla, repor, 40x53x22.

3 600 kr

Utrop: 2 300 kr

ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac H, orange emalj (litet nagg), gulmetall, 5,5cm i diameter, smyckespåse, originalask, kvitto.

2 600 kr

Utrop: 2 400 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, YSL, vintage, 100% siden, 80x80cm, blå, ljusblå, någon fläck, från 1971.

500 kr

Utrop: 450 kr

VÄSKA, MULBERRY, Bayswater Tote, Rosewater (beige-rosa), vinrött foder, pochette, lås i gulmetall, 36x28,5x13 cm, dustbag.

4 400 kr

Utrop: 3 600 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, 100% siden, Ors Bleus d´Afrique, Zoe Pauwels, 140x140 cm.

2 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, DOLCE&GABBANA, svart läder, spänne i vitmetall, längd 90 cm, bredd 3 cm.

Utrop: 700 kr