Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 april 2019
CLUTCH, LONGCHAMP, svart präglat läder, dragkedja, rött nylon foder, 32x2 cm, dustbag.
Accessoarer Övrigt
IPHONEFODRAL, GUCCI, svart guccissima läder, 8x12 cm, Iphone 4/5, slitage, orginalask.
VÄSKA, BURBERRY, svart quiltad läder, mässingfärgade detaljer, 40x30x14 cm, dustbag, bruksslitage.
VÄSKA, MULBERRY, Small Bayswater Satchel, mässingsfärg detaljer, 26x17x10cm, axelrem, dustbag.
VÄSKA, MULBERRY, Trout, mossgrön, scotchgrain, bruna läder detaljer, axelrem i canvas, 34x30x10 cm.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, svart präglat läder, förvaring för mynt, sedel, kort, 10x15 cm.
SOLGLASÖGON, MIU MIU, SMU10N svarta bågar, gulmetall, etui, putsduk ytterkartong.
SOLGLASÖGON, BOTTEGA VENETA,BV0080S, transparenta bågar, melerad ram, svart glas, etui, putsduk, ytterkartong.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Eva Clutch, ebene damier, axelrem och kedja, gulmetall, 25x14x4 cm, dustbag.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Clic Clac, Julia Abadie,100% siden, 90x90cm, gammelrosa, ljusrosa, någon tråddragning.
RESVÄSKA, RIMOWA, aluminium, två kodlås, teleskåphandtag, två hjul, blått nylon foder, något stötta kanter, buckla, repor, 40x53x22.
ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac H, orange emalj (litet nagg), gulmetall, 5,5cm i diameter, smyckespåse, originalask, kvitto.
VÄSKA, MULBERRY, Bayswater Tote, Rosewater (beige-rosa), vinrött foder, pochette, lås i gulmetall, 36x28,5x13 cm, dustbag.