Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 april 2019
VÄSKA, GUCCI, Nymphaea Tote Bag, svart läder, bambo handtag, vita imitationspärlor, gulmetall, axelrem, foder i beige mocka, dustbag, orginalbox, mindre bruksslitage.
COLLIER, CHANEL, pärlhalsband, imitationspärlor, detaljer i vitmetall, strass (sten saknas), stämpel, etui, orginalbox.
Accessoarer Scarves
SCARF, ALEXANDER McQUEEN, 100% siden, tvåsidig, rosa, svart, motiv av dödskallar, blommor, brodering, 68x180 cm.
VÄSKA, CHANEL, GST, svart kaviar skinn, detaljer i gulmetall, 33x2513cm, hologrammärkt 18538792, cert, dustbag.
VÄSKA, CHANEL, Flap bag, marint kaviar läder, oxidetade detaljer i vitmetall, 30x20x8cm, hologrammärkt 18689720, cert, avtagbar axelrem, yttre pochette.
PORTFÖLJ, CHANEL, brunsvart quiltat lammskinn, detaljer i gulmetall, 37x27x6cm, hologrammärkt 2701170, dustbag, från ca 1991-1994.
VÄSKA, HERMÈS, Herbag, svart canvas, 32x24x10cm, beige canvas 30x23x10cm, brunt läder, detaljer i vitmetall, lås samt nyckel,
ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac H, GM, gulmetall, vit emalj, bredd 2 cm, mindre repor, smyckespåse, orginalask (lock saknas).
Kläder Skor
FLATS, CHANEL, svart lackläder, pärldetaljer (skada), vitmetall, strass, stl 40, sluad, dustbag, skolåda.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Emelie, damier ebene, mynt, sedel, kort, 19x11 cm, dustbag, orginalask.
Kläder Skor
SKOR, DOLCE&GABBANA, svart lackläder, detalj i grå metall, skimmrande klack i vit och svart, stl 40, skopåsar, skolåda.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG3157/S, svarta bågar, svart glas, grön röd detalj på bågar, påse, etui, cert.
VÄSKA, MIU MIU, brunt läder, detaljer i gulmetall, axelrem, 39x23x24 cm, dustbag, bruksslitage på hörn.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, 100% siden, Brides de Gala, vit botten, svart bård, orginalask, fläck, 90x90 cm.