Avslutad | Pant – Tisdag 29 januari 2019
Klubbad för
Spelkonsol Nintendo Wii Modell: RVL-001 med 2 handkontroller, 2 nunchuck kontroller, 15st spel samt gitarr till Guitarr Hero, ratt till handkontroll Snr. LEH110518624 kablage medföljer, slitage, en handkontroll saknar batterilucka, repor
Fritid Sport
Fisketillbehör, Jiggar ca 50st (i olika storlekar, olika tillverkare). Ej med på visning.
Fritid Sport
Ekolod Eagle Trifinder med kablage, batteri (urladdat) i väska, skruvstäd(/fäste). Ej med på visning.
Fritid Sport
Ekolod Lowrance Elite-4X Chirp,i väska med batteri (urladdat) samt kablage. Ej med på visning.
Fritid Sport
Daiwa Sealine 600H Trolling (Deep Sea) fiske rulle med lina i kartong med manual . Ej med på visning.