Avslutad | Pant – Tisdag 29 januari 2019
Klubbad för
Spelkonsol Microsoft x-box 360 60 Gb HDD 2 handkontroller 24 spel strömadapter snr 328431790205
LOUIS VUITTON Speedy band 35 Damier Canvas, i originalkartong med giftcard, axelbandsrem, lås med nycklar, original kvitto Birger Jarlsgatan Sthlm 23:dec 2014, litet märke på undersidan.
Musikinstrument Träblås
Elgitarr, Epiphone Flying V snr: u02102186 i hårt fodral med sladd och rem bruksslitage
Laptop Toshiba Satellite C50D-A14-E, 4GB RAM, Win 10, 500GB HDD, AMD E1-2100 (1GHz) i kartong med väska med laddare Snr. 5E173488S, slitage, små repor