Avslutad | Pant – Torsdag 27 december 2018
Fritid Övrigt
Kameradrönare, DJI Mavic PRO, handkontroll, laddare (strömkabel saknas), endast små repor på drönaren, originalkartong, extra propeller (2), smartphone adapter, SN: 08QUE4B0010HWQ, 3 batterier SN: 093XE5J04401ER, 093AE410320940, 093XE7A04400YS.
Smyckeset Silver S925 238g; Halskedja 60cm & Armband 21,5cm Kejsarlänk med lås karbinhake, någon buckla runt lås.
2st Glasblock föreställande Elvis Presley & Marilyn Monroe, h. 16,5cm, repa+nagg förekommer.
Klockor Rado
RADO Hyperchrome Diamonds Automatic Cal ETA 2681, briljantkrans (TW/VVS), damur, 36mm, safirglas, datum, ceramic/stål/PVD, Ref: 01.580.0523.3.010, Ser.nr: 13895620, Limiterad (185/600), länk med viklås titan, box & cert 2017, mycket fint skick.
Mobiltelefon Samsung Galaxy S8+ Midnight Black 64GB, SM-G955F, med tillbehör, originalkartong, IMEI: 351558092161456
Spelkonsol Sony Playstation 4 Slim 1TB med 1 handkontroll, HDMI kabel samt strömkabel Snr. 03-27452467-5685550