Parti guld, 2 par örhängen creoler två små bucklor 18K 20,9g
Utrop: 6 500 kr
Ring i vitguld med diamant 1xca0,71ct 18K 14,5g Ø17½
Bing och Gröndal, Optimisten och Pessimisten liten nagg
Utrop: 250 kr
Ring med sten och gravyr 23K 4,5g Ø18 ¾
Halskedja felstämplad 18K 47,2g 73cm
Collier 18K 189,7g 42,5cm
Armband Bismarck i silver 925 47,8g 20cm
Utrop: 200 kr
Vas Kosta Boda Open Mind mini, Ulrika Hydman Vallien, höjd 10,5cm
Armband Bismarck i silver 925 33,2g 19cm
Utrop: 125 kr
Armband Bismarck i silver 925 16,5g 19cm
Utrop: 75 kr
Figurin Royal Copenhagen naken modell , 4027, 14cm
Figurin Katt höjd 12cm
Armband X-länk med stav silver 925 16,7g 19cm
Utrop: 100 kr
Fat Gustavsberg design Stig Lindberg, serien karneval, 198 Ä, 8x16cm
Utrop: 400 kr
Armband 18K 28,0g 19,5cm
Utrop: 8 700 kr
Figurin Bing och Gröndal Flicka , 1526, höjd 9cm
Utrop: 225 kr
Parti guld 18K 45,4g defekt med stenar
Utrop: 14 200 kr
Ring gravyr i vitguld 18K 12,4g Ø19
Utrop: 3 900 kr
Hänge tvåfärgad 18K 2,0g
Utrop: 1 000 kr
Örhängen ett par Hello Kitty 18K 1,9g 3cm
Utrop: 600 kr
Torsdag 27 dec 2018