1021 - 1040 av 1 123
1...515253...57 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 december 2018

Klubbad för

Skedar 6st modell Gammal Fransk 213mm S830 376,5g stämplade U7=1922, X7=1924, bruksslitage

Utrop: 1 500 kr

Skedar 6st modell Gammal Fransk 213mm S830 371,2g stämplade X7=1924, bruksslitage

Utrop: 1 500 kr

Gafflar 4st 183mm Knivar 5st 216mm modell Haga S830 brv 383,0g, knivblad i rostfritt

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Skedar 6st modell Gammal Fransk 181mm S830 194,3g stämplade X7=1924, A8=1927

Utrop: 800 kr

Skedar 6st modell Gammal Fransk 180mm S830 242,5g stämplade Q9=1966, R9=1967

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Skedar 7st modell Vasa 181mm 253,4g S830, stämplade C8=1929, D8=1930, H8=1934, I8=1935

Utrop: 1 100 kr

Skedar 6st modell Vasa 181mm S830 226,3g, stämplade N8=1939, O8=1940

Utrop: 900 kr

Skedar 12st modell Vasa 121mm 139,4g, stämplade D8=1930

Utrop: 550 kr

Dessertskedar 6st 139-141mm S830 127,3g, stämplade I9=1959, M9=1962

Utrop: 550 kr

Dessertskedar 12st modell Svensk Flora 150-155mm S830 287,0g, stämplade L9=1961, M9=1962

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Bakelsegafflar 12st modell Svensk Flora 132-135mm S830 225,8g, stämplade M9=1962, N9=1963

Utrop: 900 kr

Uppläggningsskedar 4st 138-173mm S830 111,2g, stämplade Z7=1926, T8=1945, F9=1956

Utrop: 450 kr

Kaffeskedar 12st modell Vasa 120-121mm S830 151,2g med monogram

Utrop: 600 kr

Skedar 4st modell Gammal Fransk 180-181mm S830 142,0g, stämplade U7=1922, A8=1927

Utrop: 600 kr

Skedar 3st 124mm, 189mm S830 70,7g graverade

Utrop: 275 kr

Gafflar 6st modell Vasa 180mm S830 216,9g med monogram

Utrop: 850 kr

Fruktknivar med trähandtag 6st 185mm S830 brv 124,7g, med monogram och årtal, stämplade P7=1917

350 kr

Utrop: 425 kr

Såsslev 164mm och uppläggningssked 150mm modell Vasa S830 62,1g

225 kr

Utrop: 250 kr

Uppläggningssked 169mm S830 21,1g

50 kr

Utrop: 75 kr

Skedar 5st 217mm S830 349,8g stämplade D7= 1906, E7=1907, F7=1908, H7=1910

Utrop: 1 400 kr