1001 - 1020 av 1 123
1...505152...57 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 december 2018

Klubbad för

Halskedja Pansar 18K 44,5cm 6,4g

Utrop: 2 200 kr

Armband Pansar med berlocker 18K 18,5cm 5,3g

Utrop: 1 800 kr

Ring vitguld med diamant 1xca0,14ct 18K Ø16½ 1,9g

Utrop: 1 500 kr

Ring vitguld med diamant 1xca0,01ct åttakantslipad 18K Ø17 1,7g

Utrop: 800 kr

Ring vitguld med gröna stenar och diamanter 4xca0,03ct 18K 16½ 3,7g

Utrop: 2 000 kr

Ring trefärgad med stenar 18K 17½ 5,2g

Utrop: 2 400 kr

Parti guld 18K 9,8g, defekt

Utrop: 3 000 kr

Seiko Bell-Matic, herrur, 37mm, dag, datum, plastglas repigt, boettnr 1D1547 Japan A, stål med armband i metall

950 kr

Utrop: 600 kr

Seiko Automatic, herrur, 37mm datum, plastglas repigt, boettnr 164546 Japan-M, inget armband

300 kr

Utrop: 375 kr

Klockor Emporio Armani

Emporio Armani, AR- 0246, herrur, 41mm, quartz, stål, repig, med brunt läderarmband slitet

275 kr

Utrop: 300 kr

Skedar 11st modell Snäck 187mm S830 510,5g med monogram, 1 med gravyr

Utrop: 2 100 kr

Gafflar 3st 180-210mm Skedar 3st 184-222mm modell Svensk spetsig S830 292,8g, graverde och skador

Utrop: 1 200 kr

Skedar 3st 132-139mm S830 34,6g olika modeller, graverade, skadade, stämplade L5=1865, M5=1866, X5=1876

Utrop: 150 kr

Såsslev modell Chippendale 170mm 49,8g S830 stämplad GAB, bruksslitage

300 kr

Utrop: 225 kr

Skedar 5st modell Gammal Fransk 213-219mm S830, 256,1g stämplade C5=1857, bruksslitage

Utrop: 1 100 kr

Gafflar 5st modell Snäck 203-206mm 341,1g S830, 1 med monogram, stämplade D4=1834, V6=1899, bruksslitage

Utrop: 1 400 kr

Ljusstakar ett par, S830, Engelska stämplar, brv 321,8g foten är fylld höjd 18,5cm, skadade/bruksslitage

Utrop: 1 000 kr

Armband med grön stenar S925 19cm 12,1g, med certifikat på stenarna att det ska vara Peridoter från Baan Thai Gems Co, Ltd.

700 kr

Utrop: 500 kr

Pärlcollier, odlade saltvattenspärlor 6-7mm 49,5cm med lås i S925

Utrop: 1 200 kr

Kaffeskedar 12st 121mm S830 183,4g

Utrop: 750 kr