Avslutad | Pant – Tisdag 11 december 2018
Seiko Bell-Matic, herrur, 37mm, dag, datum, plastglas repigt, boettnr 1D1547 Japan A, stål med armband i metall
Seiko Automatic, herrur, 37mm datum, plastglas repigt, boettnr 164546 Japan-M, inget armband
Klockor Emporio Armani
Emporio Armani, AR- 0246, herrur, 41mm, quartz, stål, repig, med brunt läderarmband slitet
Gafflar 3st 180-210mm Skedar 3st 184-222mm modell Svensk spetsig S830 292,8g, graverde och skador
Skedar 3st 132-139mm S830 34,6g olika modeller, graverade, skadade, stämplade L5=1865, M5=1866, X5=1876
Skedar 5st modell Gammal Fransk 213-219mm S830, 256,1g stämplade C5=1857, bruksslitage
Gafflar 5st modell Snäck 203-206mm 341,1g S830, 1 med monogram, stämplade D4=1834, V6=1899, bruksslitage
Ljusstakar ett par, S830, Engelska stämplar, brv 321,8g foten är fylld höjd 18,5cm, skadade/bruksslitage
Armband med grön stenar S925 19cm 12,1g, med certifikat på stenarna att det ska vara Peridoter från Baan Thai Gems Co, Ltd.