401 - 420 av 1 123
1...202122...57 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 december 2018

Klubbad för

Grafiskt blad signerad Björn Berg (1923-2008), nr:113/300, fuktskadad passpartou, 30x42cm i kantstött ram

150 kr

Utrop: 200 kr

Oljemålning på duk, signerad Dan Martin, 37x44cm i ram

150 kr

Utrop: 200 kr

Etsning signerad Erik Ekroth (1883-1954), motiv: Karlavägen 57, 20x26cm i ram

100 kr

Utrop: 125 kr

Etsning signerad Erik Ekroth (1883-1954), motiv: Gamla Smedjan (Suttersgatan), 20x26cm i ram

Utrop: 125 kr

Etsning signerad Erik Ekroth (188,-1954), motiv gamla bondgården (stora Bastugatan), 20x26 i ram

Utrop: 125 kr

Etsning signerad Erik Ekroth (1883-1954), motiv Petissan, 20x26cm i ram

Utrop: 125 kr

Etsning signerad Hans Malmstedt (1893-1941), motiv Surbrunnsgatan (1892), 20x26cm i ram

325 kr

Utrop: 125 kr

Etsning signerad Harald Sallberg (1895-1963), motiv Daniel Hedbergs malmgård, 23x32cm i ram

Utrop: 125 kr

Ipad Apple, modell: MD522KS/A, IMEI: 990002890984691, med skadat skärmskydd i slitet fodral, laddare ej orginal

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Objektiv Sigma 100-400MM, F/5-6.3 C DG Ø67 OS H, snr:52242284, med motljusskydd i orginalkartong

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Solglasögon 1 par, Ray Ban, nr.RB6214, skeva bågar, med extra glas i orginalfodral

325 kr

Utrop: 100 kr

Ljusstakar 1 par Georg Jensen, modell: Cobra, mått: H:200mm B:80mm D:90mm, i skadad orginalkartong

400 kr

Utrop: 300 kr

Bläckhorn S830 779,7g graverat med glasinsatts

Matknivar 6st S830 500,8g 225mm, blad i rostfritt stål, fyllda skaft

Matgafflar 6st S830 342,1g 210mm

Matgafflar 6st S830 347,9g 210mm

Matskedar 6st S830 353,7g 208mm

Matskedar 6st S830 351,0g 208mm

Sockerskål S830 79,7g höjd:42mm

250 kr

Utrop: 300 kr