Avslutad | Pant – Tisdag 11 december 2018
Grafiskt blad signerad Björn Berg (1923-2008), nr:113/300, fuktskadad passpartou, 30x42cm i kantstött ram
Etsning signerad Erik Ekroth (1883-1954), motiv: Gamla Smedjan (Suttersgatan), 20x26cm i ram
Etsning signerad Erik Ekroth (188,-1954), motiv gamla bondgården (stora Bastugatan), 20x26 i ram
Etsning signerad Hans Malmstedt (1893-1941), motiv Surbrunnsgatan (1892), 20x26cm i ram
Etsning signerad Harald Sallberg (1895-1963), motiv Daniel Hedbergs malmgård, 23x32cm i ram
Ipad Apple, modell: MD522KS/A, IMEI: 990002890984691, med skadat skärmskydd i slitet fodral, laddare ej orginal
Objektiv Sigma 100-400MM, F/5-6.3 C DG Ø67 OS H, snr:52242284, med motljusskydd i orginalkartong
Ljusstakar 1 par Georg Jensen, modell: Cobra, mått: H:200mm B:80mm D:90mm, i skadad orginalkartong
Matknivar 6st S830 500,8g 225mm, blad i rostfritt stål, fyllda skaft
Visa varaSilver Matsilver