381 - 400 av 1 123
1...192021...57 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 december 2018

Klubbad för

Armband X-länk med stav 18K 10,8g, defekt länk

Utrop: 3 300 kr

Klockor Eterna

Eterna, herrur, 18K, 33mm, quartz/går ej, läderband, datum, graverad

2 000 kr

Utrop: 2 200 kr

Parti silver S830 1169,0g, graverat, skadat

Utrop: 4 600 kr

Tissot, T-Sport PRS200, herrur, 42mm, quartz, repig stållänk, viklås, datum, kronograf (återställer ej korrekt), Refnr: T067417A, Snr: 14AJ256485

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 14K 36,5g, defekt

Utrop: 8 400 kr

Parti guld 18K 40,1g, skadat, med stenar

Utrop: 9 900 kr

Hänge 21K 7,2g, ögla i oädel metall

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Hänge 21K 1,8g, med ögla oädel metall

425 kr

Utrop: 550 kr

425 kr

Utrop: 550 kr

Hänge 18K 1,9g

Utrop: 900 kr

Ring 18K 3,0g Ø17½, med diamanter 5xca0,01ct

Utrop: 1 500 kr

Örhängen ett par 14K 2,1g, med stenar

700 kr

Utrop: 500 kr

Ring 14K 2,8g Ø19, med diamanter 2xca0,005ct

Utrop: 700 kr

Ring 14K vitguld 3,1g Ø17¾, med stenar

Utrop: 750 kr

Ring 14K 4,0g Ø19¼, med sten

Utrop: 850 kr

Ring 14K vitguld 4,3g Ø17¾, med sten

Utrop: 900 kr

Ring 14K tvåfärgad 3,3g Ø17¾, med sten

600 kr

Utrop: 750 kr

Akustisk gitarr Aria, modell:A551, snr:155, lackskador på kropp och hals, i slitet fodral

450 kr

Utrop: 250 kr

Oljemålning på duk, signerad G. Sträng, stileben, lös i ram, små färgavskav, 26x34cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Målning på papper, signerad: Hilding Berners, 36x56 i kantstött ram

75 kr

Utrop: 75 kr