141 - 160 av 1 252
1...789...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 november 2018

Klubbad för

Rolex Yacht-Master 18K, refnr: 169628, snr: P746479, automatisk, 29mm, datum, safirglas, Oysterlänk 18K, med box och cert - 2001

63 000 kr

Utrop: 60 000 kr

Longines, quartz, 35mm, datum, double, med läderarmband (ej original)

900 kr

Utrop: 700 kr

Vas Kosta Boda Ulrika Hydman Vallien Höjd: 10cm

375 kr

Utrop: 300 kr

Karaff Kosta Boda Gunnel Sahlin Höjd: 10cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Ljusstakar, ett par Silver 365,9g H: 9,5cm fylld botten

400 kr

Utrop: 500 kr

Vas Silver 61,0g graverad

200 kr

Utrop: 250 kr

Tavlor, 20st, med kungamotiv, 18x13cm, inframde med papper (defekt)

Halsband 18K 17,0g 45,5cm maglad Pansar

Utrop: 5 700 kr

Örhänge, udda 14K 2,8g

Utrop: 700 kr

Örhängen, ett par 18K tvåfärgade 5,0g

Utrop: 2 300 kr

Ring 18K 4,4g Ø18¼ slitage, repig

Utrop: 1 400 kr

Halsband 18K 4,1g 42cm

Utrop: 1 400 kr

Örhänge, udda 18K 1,1g

Utrop: 350 kr

Urverk 18K, manuell, saknar band, skadad, går ej, bruttovikt: 8,8g

Utrop: 1 500 kr

Örhängen, ett par 14K 2,9g

650 kr

Utrop: 750 kr

Örhängen, ett par 14K trefärgade 6,5g

Utrop: 1 600 kr

Kopparstick, 12st med planscher med motiv ur William Shakespeares litteratur, 1800-tal, en med sprucket glas

Skulptur av Dan Wolgers, Torso Nr: 5, i brons, H: 20cm

Utrop: 30 000 kr

Vas, Kosta Boda, Ulrika Hydman Vallien, Caramba, höjd: 33,0cm diamanter: 19cm

1 000 kr

Utrop: 850 kr

Väska Hugo Boss, i skinn, med axelrem och dustbag, 40x12,5x30cm

2 100 kr

Utrop: 2 600 kr