1241 - 1252 av 1 252
1...616263 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 november 2018

Klubbad för

Mobil Doro 6531 ny i kartong imei 356988070129024 med laddare laddstation hörlurar

600 kr

Utrop: 500 kr

Ring 18K Ø161,3g

Utrop: 650 kr

1 par örhängen tvåfärgade med pärla 18K brv 1,3g

Utrop: 600 kr

Örhängen ett par med sten 18K brv 0,9g

Utrop: 325 kr

Örhängen ett par med stenar 18K brv 1,2g

1 500 kr

Utrop: 400 kr

Parti guld skevt med sten 18K brv 1,9g

Utrop: 550 kr

1 tvåfärgad ring, heleternity, med diamanter 26xca0,0057ct (tot 0,015ct enl gravyr) 14K Ø17¾ 3g

Utrop: 1 000 kr

Musikinstrument Övrigt

2 Violiner i äldre skick, varav en från Gärtners Verkstad, anno 1959, lösa strängar varav en saknas, 2 stråkar, i hård väska (slitet skick). Ej med på visning.

5 400 kr

Utrop: 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Violin Borg 1925 1 lös sträng, bruksslitage i hård väska skadad, med stråke. Ej med på visning.

3 300 kr

Utrop: 100 kr

Musikinstrument Övrigt

Violin med etiketten: Joseph Guarnerius fecit Cremonae anno 17...IHS, färgnött hals, lös sträng, bruksslitage med 2 stråkar i hård väska nött skick. Ej med på visning.

1 100 kr

Utrop: 100 kr

Musikinstrument Övrigt

Nyckelharpa med stråke (några strån är av) signerad Erik Stenils Gusum 1919 i hård väska. Ej med på visning.

2 200 kr

Utrop: 4 900 kr

Musikinstrument Övrigt

ESP 10 förstärkare med förstärkarkabel. Ej med på visning.

100 kr

Utrop: 100 kr