Avslutad | Pant – Tisdag 6 november 2018
Mobil Doro 6531 ny i kartong imei 356988070129024 med laddare laddstation hörlurar
1 tvåfärgad ring, heleternity, med diamanter 26xca0,0057ct (tot 0,015ct enl gravyr) 14K Ø17¾ 3g
Musikinstrument Övrigt
2 Violiner i äldre skick, varav en från Gärtners Verkstad, anno 1959, lösa strängar varav en saknas, 2 stråkar, i hård väska (slitet skick). Ej med på visning.
Musikinstrument Övrigt
Violin Borg 1925 1 lös sträng, bruksslitage i hård väska skadad, med stråke. Ej med på visning.
Musikinstrument Övrigt
Violin med etiketten: Joseph Guarnerius fecit Cremonae anno 17...IHS, färgnött hals, lös sträng, bruksslitage med 2 stråkar i hård väska nött skick. Ej med på visning.
Musikinstrument Övrigt
Nyckelharpa med stråke (några strån är av) signerad Erik Stenils Gusum 1919 i hård väska. Ej med på visning.