Avslutad | Pant – Tisdag 30 oktober 2018
Klubbad för
Klockor Concord
Herrur Concord Mariner kronograf i stål, quartz, länk 18cm, extra länkbit, cert 2008 05 07, syns under UV-lampa, låda och box
Cartier armbandsur Montres Must de Cartier 925 silver, Ø32mm, läderband viklås, cert 1994 Malmö,box
Tavla olja på duk/akryl, Benno Arzt 2005 " Färgsprak" 50x61cm, inramad, liten fördjupning i duk
Parti Guld 18K 26,6g 4 Ringar med gravyr, 2 Ringar med sten/defekta, Halskedja bucklig, 1 par Örhängen med skruvlås/pärla defekta.
Pärlcollier med guldlås 18K odlade saltvattenpärlor akoya (något slitage) Ø 67-72mm ca 73cm.