561 - 580 av 1 445
1...282930...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 oktober 2018

Klubbad för

Halskedja Venezia 18K 7,0g 38,5cm

Utrop: 2 300 kr

Hänge med sten 18K 3,8g 2,5cm

Utrop: 1 600 kr

Halskedja Singapore 18K 3,3g 43,5cm

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Hänge med 16 små diamanter 18K 1,6g 2cm

Utrop: 750 kr

Klockor Concord

Herrur Concord Mariner kronograf i stål, quartz, länk 18cm, extra länkbit, cert 2008 05 07, syns under UV-lampa, låda och box

5 300 kr

Utrop: 6 500 kr

Cartier armbandsur Montres Must de Cartier 925 silver, Ø32mm, läderband viklås, cert 1994 Malmö,box

4 300 kr

Utrop: 4 200 kr

Tavla olja på duk/akryl, Benno Arzt 2005 " Färgsprak" 50x61cm, inramad, liten fördjupning i duk

Utrop: 1 800 kr

Tavla olja på duk/akryl, sign Benno Arzt -09, 80x80cm

3 000 kr

Utrop: 4 000 kr

Ring 14K Ø18 1,4g

Utrop: 325 kr

Halskedja Pansar 18K ca 42cm 2,5g

Utrop: 800 kr

Halskedja Pansar 18K ca 41cm 1,7g

Utrop: 550 kr

Örhängen ett par 18K med skruvlås 2,9g

Utrop: 1 300 kr

Örhängen ett par 18K med skruvlås 1,8g

650 kr

Utrop: 800 kr

Armband Bismarck 18K ca 19cm 17,3g

Utrop: 5 400 kr

Parti Guld 18K 26,6g 4 Ringar med gravyr, 2 Ringar med sten/defekta, Halskedja bucklig, 1 par Örhängen med skruvlås/pärla defekta.

Utrop: 7 800 kr

Halskedja Bismarck doserad ca 45cm 42,2g

Utrop: 14 200 kr

Hänge 18K med blå sten 5,9g

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Pärlcollier med guldlås 18K odlade saltvattenpärlor akoya (något slitage) Ø 67-72mm ca 73cm.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring Silver 925 (Utländska stämplar) med granater och opaler Ø 16 ½ 4,2g

350 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen ett par Silver 925 med bärnsten och klipslås 8,3g

225 kr

Utrop: 75 kr