Avslutad | Pant – Tisdag 2 oktober 2018
Klockor Raymond Weil
Raymond Weil herrur, quartz fungerar ej, stål med flexband, med datum, repigt glas, skadad boett
Elbas Supreme, stötskador/slitage, saknar en volymknapp, saknar fodral. Visas och hämtas i Sefinas butik i Borås
Elbas LTD, made in China, snr: H0907276, stötskadad, saknar fodral. Visas och hämtas i Sefinas butik i Borås
Elbas, saknar 2 strängar och fodral, stötskadad, visas och hämtas i Sefinas butik i Borås
Akustisk gitarr Bjärton, slitage, spricka i kropp, med klistermärken, saknar fodral. Visas och hämtas i Sefinas butik i Borås
Akustisk gitarr Landola, saknar 2 strängar, lättare slitage, saknar fodral. Visas och hämtas i Sefinas butik i Borås
Klockor Gant
Gant herrur, 42mm, modell: 1084, quartz, datum, repigt mineralglas, läderband, i orginalbox med ytterkartong
Mynt Övrigt
Minnesmynt 1st Prinsessan Estelles dop, brons med guldförgyllning, i orginalask, 400g, diameter: 88,7mm