1221 - 1240 av 1 414
1...616263...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 oktober 2018

Klubbad för

Kaffeskedar 12st, S830, 182,8g, 122mm, Rosenholm, repiga

Utrop: 750 kr

Teskedar 12st, S830, 155,7g, 134mm, Snäck

500 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Raymond Weil

Raymond Weil herrur, quartz fungerar ej, stål med flexband, med datum, repigt glas, skadad boett

150 kr

Utrop: 50 kr

Moccaskedar 4st, S830, 36,2g, 105mm, modell: prinsess

Utrop: 150 kr

Kaffeskedar 10st, S830, 136,1g, 117mm, i ask

Utrop: 550 kr

Skål på fot, S830, 198,7g, graverad, repig samt missfärgad

Utrop: 800 kr

Elbas Supreme, stötskador/slitage, saknar en volymknapp, saknar fodral. Visas och hämtas i Sefinas butik i Borås

Utrop: 125 kr

Elbas LTD, made in China, snr: H0907276, stötskadad, saknar fodral. Visas och hämtas i Sefinas butik i Borås

300 kr

Utrop: 375 kr

Elbas, saknar 2 strängar och fodral, stötskadad, visas och hämtas i Sefinas butik i Borås

25 kr

Utrop: 50 kr

Akustisk gitarr Bjärton, slitage, spricka i kropp, med klistermärken, saknar fodral. Visas och hämtas i Sefinas butik i Borås

Utrop: 75 kr

Akustisk gitarr Landola, saknar 2 strängar, lättare slitage, saknar fodral. Visas och hämtas i Sefinas butik i Borås

Utrop: 125 kr

Solglasögon 1par, RayBan clubmaster 3016 W0366, i orginalfodral

400 kr

Utrop: 375 kr

Solglasögon 1par, RayBan Round Metal 3447 001, i orginalfodral

475 kr

Utrop: 375 kr

Klockor Gant

Gant herrur, 42mm, modell: 1084, quartz, datum, repigt mineralglas, läderband, i orginalbox med ytterkartong

300 kr

Utrop: 375 kr

Mynt Övrigt

Silvermynt 49st, S900-S999, ca 1100g, några i askar,

3 900 kr

Utrop: 4 400 kr

Mynt Övrigt

Minnesmynt 2st Elvis 75år, 1935-2010, okänt material, i orginalask

75 kr

Utrop: 50 kr

Mynt Övrigt

Minnesmynt 1st Prinsessan Estelles dop, brons med guldförgyllning, i orginalask, 400g, diameter: 88,7mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Mynt 1st, 20K, 1,6g, i etui

500 kr

Utrop: 550 kr

Mynt 1st, 22K, 2,2g, i ask

800 kr

Utrop: 800 kr

Smycken Herring

Ring 18K, 10,6g, Ø20

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr