Avslutad | Pant – Tisdag 2 oktober 2018
Fritid Sport
Luftgevär FX Airguns T12 Syntet cal .22 (5,5mm) PCP cylinder 185cc max 220 Bar, bolt action 12 skott magasin, kikarsikte FX 3-12 X 44, originalkartong, Ser.nr: fx 31699.. Ej med på visning.
Fritid Övrigt
Cykel Dirt/MTB Extreme SOHO 26' Aluminiumram 14", med bl.a. Shimano hydrauliska skivbromsar, 27-växlar (Shimano Alivio/Deore XT), Marzocchi Bomber DJ dämpare fram, Jalco X350 fälgar mm. Bruksslitage. Ram nr: J020100003. Visas och hämtas på Sefina Rosenlundsgatan 4 - Göteborg.
Gitarr LAG Tramontane T200D akustisk stålsträngad Dreadnought, made in France, små repor, mjukt fodral, Snr.1003WE09088. Visas och hämtas på Sefina Rosenlundsgatan 4 - Göteborg.
Surfplatta Apple iPad 9,7", modell: A1822, Snr: F9GTWGURHLF9, med originalkartong och laddare fabriksåterställd små märken på baksidan fabriksåterställd med laddare
Gitarr Yamaha C40 spansk nylonsträngad, små repor, etui. Nr: HQN149107, Yamaha Indonesien. Visas och hämtas på Sefina Rosenlundsgatan 4 - Göteborg.
Surfplatta Apple iPad 9,7", modell: A1822, Snr: F9GWKYXHLF9, med originalkartong fabriksåters något fläckig på baksidan fabriksåterställd med laddare
Pioneer CDJ-400 Multiplayer, SN: ILMP003812YY och JAMP004116YY. DJM-400 2 channel dj mixer SN: HINP0. Ej med på visning.
Fritid Sport
Jaktkniv ca 20cm damaskerat blad (82mm), skaft inlägg horn, läderslida sign MS-04. bruksskick.. Ej med på visning.
Visa varaÖvrigt Övrigt
1st Vattenskida slalom, Kidder Stealth Sport Series Tour fin, blå/svart
Visa varaElektronik Datorer
Läsplatta/Dator Lenovo Yoga Tab 3 YT-X50L, Android, LTE, USB-kabel (ej adapter). Ser.nr: HGADDH6V, IMEI: 867989021663527, kortplats, fordral.
Visa varaElektronik Datorer
Bärbar dator ASUS N61J, Intel i3 2,26GHz, HDD 640GB, RAM 4GB, Win 10 (uppgraderad Win 7 Premium), Geforce GT325M (1GB), datorväska, Enveon multiadapter, Ser.nr: A6N0CH077521273
Visa varaElektronik Musik
Urbanears Stammen Multiroom högtalare (grå), Bluetooth, Wifi, med nätkabel, nr: 73400553H7260110182101, startguide.
Visa varaFritid Verktyg
Skruvdragare Cocraft HD 18-Li (18V, litiumbatteri) med belysning, 1 batteri, laddare, Nr: 171048295-2017
Visa varaFritid Övrigt
Kikare Asaklitt 10x50 BAK4 Prism 122m/1000M - Defekt! (dubbelseende)
Visa varaElektronik Musik
Högtalare (3st) ett par Dynaudio MC-15 samt en bashögtalare Dynaudio Sub 250mc, aktiva (inbyggd förstärkare), nätkablar, originalkartonger, bordstativ till MC15. Ser.nr: 03585803, 03585804. made in Denmark. Ej med på visning.
Mobiltelefoner, ett par Samsung GT-E1080W, GTE1200, EJ laddare (Samsung Connector 18 Pin), ett par hörlurar Urbanears.